Reklama

W Kuńkowcach szczepili się i bawili

W niedzielę, 22 sierpnia, podobnie jak w wielu innych miejscowościach naszego regionu można się było zaszczepić, a przy okazji posmakować regionalnych rarytasów.

Do ogólnopolskiej akcji promującej szczepienia włączyły się panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kuńkowcach pod Przemyślem.

– Szczególne słowa podziękowań kieruję do rady sołeckiej, wszystkich pań z naszego koła, szczególnie dziękuję pani Elżbiecie Kądziołce z naszego koła. Podczas pikniku można się było zaszczepić szczepionką Johnson and Johnson lub Pfizerem. Ponadto można było skosztować naszych wypieków i potraw. Zaprezentowaliśmy także stoisko z rękodziełem – poinformowała sołtys Kuńkowiec i prezes miejscowego KGW.

Personel medyczny Centrum Medycznego „Medyk” z Rzeszowa zaszczepił podczas akcji dziesięć osób. . 


fot.Artur Wilgucki
Sołtys Kuńkowiec, a jednocześnie prezes KGW w tej miejscowości Krystyna Szewczyk prezentuje stoisko z rękodziełem: serwetki na szydełku, obrazy haftowane krzyżykiem i makramy (wyroby ze sznurka).


AW
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-08-28 16:03:08

    Na co się szczepili?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-08-28 17:27:52

    Prezenterka BBC zmarła po szczepieniu .   https://www.bbc.com/news/uk-england-tyne-58330796

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    shersan - niezalogowany 2021-08-28 19:10:16

    To tak samo jak za PRL, najpierw w pochodzie z flagami ZSRR czy portretami trzech wielkich komunistów, a potem na kiełbaski czy watę cukrową. Wspaniały ten świat, jak szybko się obrócił w to samo miejsce, tyle że już wszystko w innym opakowaniu. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama