Dobra wiadomość dla miłośników zwierząt. Rada Gminy Lubaczów zniosła opłatę pobieraną od posiadanych psów.
Od dnia 1 stycznia 2016 r. opłata od posiadania psów nie jest pobierana. Radni poprzedniej kadencji zdecydowali, że roczna stawka za posiadania czworonoga wyniesie 50 zł.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze