Reklama

W poradni psychologiczno-pedagogicznej i SOSW nr 2 czekają na decyzję prezydenta

Kolejne placówki oświatowo-wychowawcze mają nowych dyrektorów. Kilka dni temu odbyło się sześć następnych konkursów.

Wspomnianych sześć konkursów odbyło się 20 i 21 marca br. Komisja złożona z przedstawicieli miasta, kuratorium oświaty, rady rodziców i związków zawodowych rekomendowała prezydentowi miasta Robertowi Chomie dyrektorów w: przedszkolach miejskich nr 7, 9, 13 i 16, Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 im. Janusza Korczaka oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Kapitulnej[paywall].

W przypadku czterech przedszkoli dyrektorami pozostały osoby, które do tej pory kierowały tymi placówkami. Dyrektorem Przedszkola Miejskiego nr 7 przy ul. 22 Stycznia pozostała Ewa Wojdyło, Przedszkola Miejskiego nr 9 im. Czytelników Życia Podkarpackiego przy ul. Słowackiego – Elżbieta Bukalska, Przedszkola Miejskiego nr 13 przy ulicy Kopernika – Barbara Kapuścińska, zaś Przedszkola Miejskiego nr 16 przy ul. Prądzyńskiego – Marta Szczawińska.

Reklama

Komisja konkursowa nie wyłoniła natomiast kandydatów na dyrektorów SOSW nr 2 i poradni psychologiczno-pedagogicznej. Teraz decyzja co do obsady tych stanowisk należeć będzie do prezydenta R. Chomy. – Prezydent teraz sam wskaże swojego kandydata, ustalonego oczywiście w porozumieniu z kuratorem oświaty – wyjaśnił rzecznik prasowy przemyskiego magistratu Witold Wołczyk.

Dyrektorem SOSW nr 2 był do tej pory Zbigniew Berestecki, poradni psychologiczno-pedagogicznej – Joanna Tomczyk.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Złazmiana - niezalogowany 2017-04-10 07:30:09

    Berestecki jest DOBRY! Na co Pan czeka, Panie Choma?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama