17-18 lipca na kortach przy ul. 22 Stycznia w Przemyślu rozegrane zostaną turnieje tenisowe w ramach Polskiej Ligi Tenisa.
Turniej nazywa się Albatros Tenis Fest Pierwsza Edycja, a rywalizacja odbywa się w ramach: 1 i 2 ligi, ligi kobiet oraz w kategoriach wiekowych +45 i +60.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu ku ku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu
kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu ku ku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu kuku na muniu