Reklama

W sortowni odpadów w Przemyślu znaleziono granat bojowy

Przemyscy policjanci wyjaśniają okoliczności, w jaki sposób granat znalazł się na wysypisku. Wszczęto postępowanie.

Wczoraj, 8 grudnia, tuż przed godz. 10,  pracownik sortowni odpadów w Przemyślu zauważył granat ręczny. Niewybuch został ściągnięty przez magnez z linii sortowniczej i leżał razem z innymi metalowymi odpadami. 

Niezwłocznie powiadomił dyrektora zakładu i policję, która zabezpieczyła miejsce niebezpiecznego znaleziska.

Policyjny pirotechnik ustalił, że to granat F1 z zapalnikiem i zawleczką. Niewybuch został zabezpieczony przez pirotechników, a następnie zabrany przez Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Rzeszowie.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości