14 bm. w Przemyślu odbędzie się I Przemyskie Spotkanie Moto-Retro. Początek o godzinie godz. 18 na parkingu przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej, które jego organizatorem imprezy.
Do udziału w nim zaproszeni są posiadacze pojazdów (samochodów, motocykli i rowerów) wyprodukowanych przez rokiem 1986. Mile widziane będą stroje z epoki. Zlot to jedna z atrakcji „Nocy muzeów”.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze