Reklama

W stylu retro

14/05/2016 07:30

14 bm. w Przemyślu odbędzie się I Przemyskie Spotkanie Moto-Retro. Początek o godzinie godz. 18 na parkingu przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej, które jego organizatorem imprezy.

Do udziału w nim zaproszeni są posiadacze pojazdów (samochodów, motocykli i rowerów) wyprodukowanych przez rokiem 1986. Mile widziane będą stroje z epoki. Zlot to jedna z atrakcji „Nocy muzeów”.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama