"Tradycje udziału żołnierzy polskich w misjach pokojowych" – to hasło konkursu organizowanego przez jarosławskie koło Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ.
Prace plastyczne pokazujące naszych żołnierzy pełniących służbę na placówkach zagranicznych i wszystko, co jest z misjami pokojowymi związane, można składać w Centrum Kultury i Promocji do 6 czerwca. Finał konkursu 10 czerwca w Sali Lustrzanej CKiP.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze