Reklama

Wiązownica pod ścianą. Skołoszów jeszcze walczy

Wczoraj (14 maja br.) i dzisiaj (15 maja br.) piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 25. kolejkę spotkań.

Gdyby teraz miały zakończyć się zmagania w III lidze lubelsko-podkarpackiej i IV lidze podkarpackiej, to z tej drugiej klasy rozgrywkowej relegowane niżej byłyby zespoły od 9. miejsca w dół. Porażka 0:2 (0:1) beniaminka z Wiązownicy u siebie z Sokołem Nisko stawia podopiecznych grającego trenera Bogusława Sierżęgi pod ścianą. Nie ma już miejsca na pomyłkę, bo IV-ligowa przygoda może skończyć się na jednym sezonie.

W jeszcze gorszej sytuacji znajduje się LKS Skołoszów. Pewnie wygrany mecz z Wisłoką wlał nieco nadziei, ale wahania formy zespołu Rajmunda Gorczycy muszą przejść do historii. Inaczej historią stanie się ich IV-ligowy status. Skołoszowianie pokonali dzisiaj u siebie dębiczan 3:0 (2:0), a bramki dla nich zdobyli: Wojciech Pilawa 2 (16. i 23. min) oraz Mateusz Buczkowski (87. min).

KS Wiązownica – Sokół Nisko 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Tyczyński 22. min, 0:2 Tyczyński 56. min.
Wiązownica: Michałowicz – Luft (55. Gałowski), Kubas (71. Misiąg), Bartnik, Fudali – Soczek, Halejcio, Sięrżega, Stefan, Czub – Hołub.
Sokół: Tomczyszyn – Wilk, Maciorowski, Niedziałek, Dyba – Serafin (85. Stelmach), Woźniak, Lebioda, Tyczyński (90. Socha) – Juda (80. Powęzka), Kwiatkowski (60. Sudoł).
Sędziował: Paweł Charchut (Rzeszów). Żółta kartka: Lebioda. Widzów: 100.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama