Do g. 2 dziś w nocy straż pożarna usuwała powalone drzewa z dróg. Obecnie zarówno te leśne, jak i publiczne są już przejezdne.
Pogoda nie rozpieszcza naszego regionu. Najpierw nawałnica i powodzie, podczas których szczególnie ucierpiały powiaty przemyski i przeworski, teraz wichura nad powiatem lubaczowskim.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czegoś nie rozumiem, czemu NATURA mści się na drzewach? Musiały podpaść, pewnie wtranżoliły jakieś owady, co je podgryzały. bo tylko weganie są poza obiektem mściwości NATURY. Więcej wyjaśniłby ekspert od trawienia roślin Radical News.
To było szaleństwo po wyborcze radość natury z pierwszej tury
To prawda, że najgorzej szkoda tych Bogu ducha winnych drzew etc. Ale to też jest efekt wynaturzonej, obłąkanej, chorobliwej działalności ''człowieka''. A jak się tenże nie opamięta to coraz bardziej będzie odczuwał tego skutki !!!
''Szybciej coraz szybciejDrogą własnej klęskiBiegnie naga małpaI swój świat wyniszczaSzybciej coraz szybciejOpętany zegarOszalałej małpie Sekundy odliczaUmarłe drzewa proszą o litośćUmarłe drzewa przed śmiercią krzycząJuż czas! Już czas! Już czas!"KSU - UMARŁE DRZEWA
PAN O KLIMACIE SUSZY POWODZIACH I GOSPODARCE WODNEJ - NAUKAOKLIMACIE.PL
Czegoś nie rozumiem, czemu NATURA mści się na drzewach? Musiały podpaść, pewnie wtranżoliły jakieś owady, co je podgryzały. bo tylko weganie są poza obiektem mściwości NATURY. Więcej wyjaśniłby ekspert od trawienia roślin Radical News.
To było szaleństwo po wyborcze radość natury z pierwszej tury
To prawda, że najgorzej szkoda tych Bogu ducha winnych drzew etc. Ale to też jest efekt wynaturzonej, obłąkanej, chorobliwej działalności ''człowieka''. A jak się tenże nie opamięta to coraz bardziej będzie odczuwał tego skutki !!!