Już dzisiaj o g. 11 w przeworskiej Galerii "Magnez" odbędzie się otwarcie jubileuszowej wystawy XX Przeglądu twórczości plastycznej uczniów przeworskich szkół podstawowych oraz uczestników ŚDS w Przeworsku.
Majowe spotkanie młodych artystów to cykliczne święto "sztuki dziecięcej". Wspólne wernisaże uczniów przeworskich szkół każdego roku przyciagają dzieci, nauczycieli, rodziców. Nie inaczej będzie w tym roku. Wystawa podsumowująca 20-lecie pracy artystycznej jest wyjątkowa – prócz prac plastycznych dzieci i młodzieży pokazuje liczne działania o charakterze artystycznym, realizowane z wychowankami na przestrzeni lat. Zwiedzający będą mogli obejrzeć fotogrelacje z licznych warsztatów, działalności kół plastycznych, prace plenerowe i te, które powstały w pracowniach. Wspólny czas spędzony ze sztuką z pewnością umilą zaproszeni goście. Patronat nad wystawą przyjął Burmistrz Miasta Przeworska.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze