Do zdarzenia doszło w niedzielę, 10 września przed g. 18 w Bystrowicach. Jego sprawca usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Działania prowadzone przez funkcjonariuszy z Pruchnika wykazały, że 45-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, nie zachował bezpiecznej odległości jadąc za kią prowadzoną przez 64-letniego mieszkańca gminy Pruchnik i najechał w jej tył swoim renaultem.
Nie bez echa pozostał fakt, że w organizmie 45-latka krążyły ponad 3 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy, a on sam trafił do aresztu. Grozi mu kara 2 lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze