Reklama

Wjechał w kię w Bystrowicach. Miał ponad 3 promile

17/09/2023 07:47

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 10 września przed g. 18 w Bystrowicach. Jego sprawca usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Działania prowadzone przez funkcjonariuszy z Pruchnika wykazały, że 45-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, nie zachował bezpiecznej odległości jadąc za kią prowadzoną przez 64-letniego mieszkańca gminy Pruchnik i najechał w jej tył swoim renaultem.

Nie bez echa pozostał fakt, że w organizmie 45-latka krążyły ponad 3 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy, a on sam trafił do aresztu. Grozi mu kara 2 lat więzienia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama