Reklama

Wjechała w ogrodzenie – była kompletnie pijana. 36-latka miała 3 promile, pasażer 4 [ZDJĘCIA]

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę, po godz. 14, w Pawłosiowie.

Gdy policjanci przybyli na miejsce, strażacy poinformowali ich, że kobieta uczestnicząca w zdarzeniu drogowym na ich widok uciekła.

Funkcjonariusze podczas poszukiwań natknęli się na kobietę, której obrażenia wskazywały, że mogła brać udział w zdarzeniu. 36-latka oświadczyła, że nie potrzebuje pomocy lekarskiej i że faktycznie kierowała seatem. Miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie.  

Policjanci ustalili, że 36-letnia mieszkanka Jarosławia na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu, a następnie uderzyła w ogrodzenie posesji.

33-letni pasażer, mieszkaniec gminy Pawłosiów, z obrażeniami trafił do szpitala. Nie przeszkadzał mu stan kierującej, bowiem sam miał blisko 4 promile alkoholu.

Reklama

36-latka nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.


fot.KPP Jarosław


fot.KPP Jarosław
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Cgh - niezalogowany 2021-08-03 16:45:23

    Karać karac i jeszcze raz karac tylko ze inni na tym cierpia przez taka pijaczke

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bolo - niezalogowany 2021-08-03 23:51:42

    Dobra impra tak się bawić na pełnej wkurwię 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama