– Dwoma rękoma podpisuję się pod zmianą organizacji ruchu w centrum miasta. Wprowadzenie na części Kopernika ruchu jednokierunkowego to właściwa decyzja, która ułatwia życie zmotoryzowanym. Znalezienie miejsca parkingowego stało się teraz łatwiejsze, a i sam przejazd tym odcinkiem jest już dużo bardziej komfortowy. Moim zdaniem jednokierunkowy powinien być też odcinek koło przychodni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dla jednych dobrze a dla drugich żle, już narzekają mieszkańcy przyległej posesji przy ul. Kopernika. Kłopot jest w tym, że z prawej strony stoi znak zakaz zatrzymywania i postoju no jest teraz ulica jednokierunkowa. W związku z tym w godzinach szczytu parkuje się z lewej strony na całej długości ulicy i pytanie nasuwa się: Aby otworzyć bramę wjazdową i wjechać w prawo na posesję trzeba się zatrzymać, a tu zgodnie z przepisami ruchu drogowego nam nie wolno. Jak ten problem teraz rozwiązać, może mi ktoś podpowie, aby był wilk syty i owca cała.
Dla jednych dobrze a dla drugich żle, już narzekają mieszkańcy przyległej posesji przy ul. Kopernika. Kłopot jest w tym, że z prawej strony stoi znak zakaz zatrzymywania i postoju no jest teraz ulica jednokierunkowa. W związku z tym w godzinach szczytu parkuje się z lewej strony na całej długości ulicy i pytanie nasuwa się: Aby otworzyć bramę wjazdową i wjechać w prawo na posesję trzeba się zatrzymać, a tu zgodnie z przepisami ruchu drogowego nam nie wolno. Jak ten problem teraz rozwiązać, może mi ktoś podpowie, aby był wilk syty i owca cała.