Reklama

Wnioski do programu „500+” już tylko MOPS-ie

08/06/2016 08:58

Od 1 czerwca wydawanie druków i przyjmowanie wniosków odbywa się tylko Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Poniatowskiego 57. Punkt w ratuszu został zamknięty. Wcześniej zrezygnowano z możliwości złożenia wniosku w Miejskim Ośrodku Kultury.

Przez dwa miiesiące trwania programu jarosławianie złożyli 2 047 wniosków. Świadczenia otrzymało 853 dzieci na sumę 851 tys. 600 zł.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama