W ubiegłym tygodniu w Radymnie policyjny patrol zatrzymał opla vectrę, którego kierowca popełnił wykroczenie drogowe. Podczas kontroli jeden z pasażerów (20 lat) wyjął coś z kieszeni i ukrył za paskiem spodni, a po chwili z nogawki wypadł mu foliowy woreczek z zielonym suszem.
Okazało się również, że drugi z pasażerów, 21-latek, miał w kieszeni kurtki woreczek z białym proszkiem. Obaj zostali zatrzymani i podczas przeszukania w domu 21-latka policjanci znaleźli 13 roślin konopi indyjskich. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających, a 21-latek odpowie także za uprawę konopi indyjskich. Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 latTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ja to bym ich nawet na dożywocie wsadził... Bandyci z konopiami :v
Amatorzy tak mają ... Bravo Ty :)
JEBAĆ rADKE !