Reklama

Wpadli przez przypadek

05/05/2016 13:42

W ubiegłym tygodniu w Radymnie policyjny patrol zatrzymał opla vectrę, którego kierowca popełnił wykroczenie drogowe. Podczas kontroli jeden z pasażerów (20 lat) wyjął coś z kieszeni i ukrył za paskiem spodni, a po chwili z nogawki wypadł mu foliowy woreczek z zielonym suszem.

Okazało się również, że drugi z pasażerów, 21-latek, miał w kieszeni kurtki woreczek z białym proszkiem. Obaj zostali zatrzymani i podczas przeszukania w domu 21-latka policjanci znaleźli 13 roślin konopi indyjskich. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających, a 21-latek odpowie także za uprawę konopi indyjskich. Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat
JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tatar - niezalogowany 2016-05-05 14:24:39

    Ja to bym ich nawet na dożywocie wsadził... Bandyci z konopiami :v 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    plus pies - niezalogowany 2016-05-05 14:28:07

    Amatorzy tak mają ... Bravo Ty :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hahaha :D - niezalogowany 2016-05-05 15:28:09

    JEBAĆ rADKE ! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama