26 kwietnia br. minie 10 lat od odejścia na „niebieskie połoniny” naszego Kolegi i Przyjaciela, a także Męża i Ojca: Andrzeja Krawca.
Andrzej był ważną częścią naszej przemyskiej społeczności i osobą potrzebną dla naszego miasta. Przez wiele lat pracował w urzędzie miejskim i pełnił funkcję sekretarz miasta. Był też miłośnikiem i koneserem muzyki przez duże „M”. Kolekcjonerem płyt z najlepszą muzyką świata. Człowiekiem życzliwym, a przede wszystkim uczciwym. Uczciwym czasem aż do bólu. Nie krył się ze swoimi poglądami na wiele spraw, co czasem nie przysparzało mu zwolenników.
Ale BYŁ i teraz odczuwamy Jego brak – dlatego też chcemy go wspomnieć w gronie Jego Kolegów i Przyjaciół.
W imieniu Rodziny informuję o mszy św. za Jego duszę, która zostanie odprawiona w jego intencji w dniu 26 kwietnia w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu o godzinie 11.30.
Mając akceptację Rodziny Andrzeja, zapraszam w imieniu Jego Kolegów i Przyjaciół na Progresywno-Rockowe Wspominki o Nim – Blues Bar GOLD FASSL, ul Borelowskiego 5 w piątek, 24 kwietnia, o godzinie 18.
Jeżeli posiadacie jakieś pamiątki po Nim, przynieście je.
Ryszard Pelc
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze