Reklama

Wspominamy Andrzeja Krawca

22/04/2026 10:08

26 kwietnia br. minie 10 lat od odejścia na „niebieskie połoniny” naszego Kolegi i Przyjaciela, a także Męża i Ojca: Andrzeja Krawca.

Andrzej był ważną częścią naszej przemyskiej społeczności i osobą potrzebną dla naszego miasta. Przez wiele lat pracował w urzędzie miejskim i pełnił funkcję sekretarz miasta. Był też miłośnikiem i koneserem muzyki przez duże „M”. Kolekcjonerem płyt z najlepszą muzyką świata. Człowiekiem życzliwym, a przede wszystkim uczciwym. Uczciwym czasem aż do bólu. Nie krył się ze swoimi poglądami na wiele spraw, co czasem nie przysparzało mu zwolenników.

Reklama

Ale BYŁ i teraz odczuwamy Jego brak – dlatego też chcemy go wspomnieć w gronie Jego Kolegów i Przyjaciół.

W imieniu Rodziny informuję o mszy św. za Jego duszę, która zostanie odprawiona w jego intencji w dniu 26 kwietnia w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu o godzinie 11.30.

Mając akceptację Rodziny Andrzeja, zapraszam w imieniu Jego Kolegów i Przyjaciół na Progresywno-Rockowe Wspominki o Nim – Blues Bar GOLD FASSL, ul Borelowskiego 5 w piątek, 24 kwietnia, o godzinie 18.

Jeżeli posiadacie jakieś pamiątki po Nim, przynieście je.

Reklama

Ryszard Pelc

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/04/2026 10:08
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama