Reklama

Wspomogą najbardziej potrzebujących ciepłym posiłkiem

02/05/2021 10:00

W gminie Zarzecze grupa najbardziej potrzebujących mieszkańców otrzyma wsparcie w postaci ciepłych posiłków dowożonych do ich miejsca zamieszkania. Wszystko za sprawą programu „Nawigator II – Program Rozwoju Ekonomii Społecznej”.

Program Navigator II to realizowany przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej oraz Podkarpacką Akademię Przedsiębiorczości, a finansowany ze środków Unii Europejskiej wielowątkowy projekt, mający za zadanie stymulować lokalną aktywność społeczną w powiatach[paywall]: jarosławskim, lubaczowskim, przeworskim, łańcuckim, leżajskim i przemyskim. Inicjatywa ciepłego posiłku dla potrzebujących doskonale wpisuje się w założenia programu Navigator. Realizacja przedsięwzięcia była możliwa dzięki wzajemnej współpracy Caritas Archidiecezji Przemyskiej z siedzibą w Przemyślu, Spółdzielni Socjalnej „Gorzyczanka” w Gorzycach oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu. W jego ramach 34 osoby starsze, samotne, chore lub niepełnosprawne z terenu gminy Zarzecze przez 13 dni będą otrzymywać ciepłe posiłki. Obiady są dowożone do miejsca zamieszkania potrzebującego i rzecz jasna są bezpłatne.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    SS - niezalogowany 2021-05-02 15:43:40

    Cyt....""realizowany przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej oraz Podkarpacką Akademię Przedsiębiorczości, a finansowany ze środków Unii Europejskiej..""...           ciekawe ile przeznaczą tej kasy na te zapewne nędzne ciepłe posiłki dla potrzebujących??   a ile KASY z UE  PASIBRZUCHY   zaoszczędzą dla siebie?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mily - niezalogowany 2021-05-27 14:48:43

    Zobaczymy, na pewno warto patrzeć im na ręce.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama