Reklama

Wstydliwy zakątek w malowniczej części miasta

02/10/2016 07:21

– Sporo mówiło się ostatnio o trasie rowerowej i nowej kładce pieszo-rowerowej przez San. Warto, by władze miasta przypomniały sobie jednak o położonej nieopodal tych inwestycji ulicy Żeromskiego.

Stan nawierzchni tej ulicy i przylegających do niej chodników przedstawia się katastrofalnie. Wygląda, jakby ktoś zapomniał o położeniu asfaltu, bo nawierzchnię stanowi mocno nadgryziona zębem czasu trylinka. Wszystkie sąsiadujące z Żeromskiego ulice są wyremontowane, natomiast tu pełno dziur i nierówności. To wstyd, że ulica w malowniczej części miasta straszy swoim wyglądem i jest utrapieniem dla mieszkańców i turystów.

Czytelnik
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zdm - niezalogowany 2016-10-02 12:53:59

    Chyba 2  tygodnie temu ogłoszono przetarg na remont

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama