– Sporo mówiło się ostatnio o trasie rowerowej i nowej kładce pieszo-rowerowej przez San. Warto, by władze miasta przypomniały sobie jednak o położonej nieopodal tych inwestycji ulicy Żeromskiego.
Stan nawierzchni tej ulicy i przylegających do niej chodników przedstawia się katastrofalnie. Wygląda, jakby ktoś zapomniał o położeniu asfaltu, bo nawierzchnię stanowi mocno nadgryziona zębem czasu trylinka. Wszystkie sąsiadujące z Żeromskiego ulice są wyremontowane, natomiast tu pełno dziur i nierówności. To wstyd, że ulica w malowniczej części miasta straszy swoim wyglądem i jest utrapieniem dla mieszkańców i turystów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Chyba 2 tygodnie temu ogłoszono przetarg na remont
Chyba 2 tygodnie temu ogłoszono przetarg na remont