Reklama

Wybrzeże Jana Pawła II w Przemyślu zalane [ZDJĘCIA, WIDEO]

Bardzo intensywne, acz krótkotrwałe, bo kilkudziesięciominutowe, „oberwanie” chmury nad Przemyślem ponownie dało się we znaki mieszkańcom i kierowcom Wybrzeża Jana Pawła II i ulic Barskiej oraz św. Józefa.

Woda błyskawicznie wdarła się na ulicę wzdłuż głównego przemyskiego depataka. Rosła z minuty na minutę, by zalać część ulicy Barskiej i św. Józefa. Niektórzy kierowcy próbowali sforsować tę przeszkodę, ale z niekorzyścią dla swoich pojazdów. Niewiele brakowało, aby dostała się do piwnic kamienic przy tychże traktach. Na szczęście błyskawicznie miejscu pojawili się przemyscy strażacy, którzy zaczęli wypompowywać wodę. Ok. 13, kiedy deszcz przestał padać, sytuacja zaczęła wracać do normy. Co ciekawe, w tym samym czasie na obrzeżach miasta, np. przy wjeździe do Przemyśla od strony Żurawicy czy w Pikulicach, nie spadała kropla deszczu...

To kolejny już raz, kiedy intensywny deszcz zalewa wspomniane ulice. Studzienki ściekowe nie są w stanie przyjąć tak ogromnej ilości wody. Były pomysły, aby tę sprawę załatwić, ale na pomysłach – póki co – się skończyło.

Reklama


mars

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Eh - niezalogowany 2020-07-02 13:47:50

    Strach coś skomentować żeby kukizowcy nie zobaczyli. Oczywiście nie padało to wszystko sztuczna woda. Za Chomy też tak było więc na szczęście ta wadza może mieć na temat wywalone. Eh, idę kosic działkę,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lol - niezalogowany 2020-07-02 13:54:32

    Ciekawe czy okoliczne wiochy znowu zaleje. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-07-02 14:20:39

    Powtórka z rozrywki. Nie potrafimy uczyc się na błędach.Prawdziwy węzeł gordyjski dla naszych władz a szczególnie dróg miejskich.Tylko geniusz potrafi rozwiązac problem zrzutu wody z ulic będących w bezpośrednim styku z korytem Sanu.Ale zalewanie tego rejonu to ulubiona rozrywka mieszkańców tego rejonu.Nikomu nic się nie chce.A myślenie w naszym grodzie jest zapewne karalne.Wystarczy uruchomic tylko dwa zwoje mózgowe i nic więcej.Ale od tego boli głowa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama