41-letni mężczyzna wypadł z balkonu na czwartym piętrze bloku. Dębicka policja wyjaśnia okoliczności wypadku.
Zdarzenie miało miejsce w czwartek (28 kwietnia) wieczorem przy ul. Rzeszowskiej w Dębicy. Prawdopodobnie mężczyzna spadł na ziemię na skutek niefortunnego wychylenia się przez barierkę. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek. Przytomny 41-latek został przewieziony do dębickiego szpitala z wewnętrznymi obrażeniami. Pobrano od niego krew do badań na zwartość alkoholu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze