Reklama

Wychylił się i wypadł z balkonu

01/05/2016 12:54

41-letni mężczyzna wypadł z balkonu na czwartym piętrze bloku. Dębicka policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek (28 kwietnia) wieczorem przy ul. Rzeszowskiej w Dębicy. Prawdopodobnie mężczyzna spadł na ziemię na skutek niefortunnego wychylenia się przez barierkę. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek. Przytomny 41-latek został przewieziony do dębickiego szpitala z wewnętrznymi obrażeniami. Pobrano od niego krew do badań na zwartość alkoholu.
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości