Reklama

Wygraj zdrowie! Piknik rodzinny na dziedzińcu przemyskiego szpitala


W niedzielę, 7 września odbędzie się piknik rodzinny „Wygraj zdrowie” organizowany przez Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu. Będzie on okazją do świętowania potrójnego jubileuszu: 600-lecia szpitalnictwa w Przemyślu, 230-lecia istnienia szpitala powszechnego i 25-lecia funkcjonowania Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio.


WRZ07

godz: 14:00

Piknik ma na celu promocję zdrowia, badań profilaktycznych oraz aktywności fizycznej, a jednocześnie jest otwartą formą świętowania jubileuszu ze społecznością lokalną. W programie m.in. gry i zabawy z animatorem, dmuchańce, zjeżdżalnie, pokazy służb mundurowych, motocykliści. Chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań słuchu, poziomu ciśnienia krwi, glukozy, cholesterolu, kwasu moczowego i EKG. Organizatorzy przygotowali też konsultacje z lekarzami, warsztaty z samobadania piersi przy użyciu fantomów, konsultacje z zakresu przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem. Nie zabraknie też muzyki i tańców. Na scenie wystąpią Ostrowiacy, Na Gapę, uczniowie ze Szkoły Tańca Caliente i młodzi akrobaci ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Przemyślu. Start o g. 14 w ogrodzie na dziedzińcu szpitala.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/09/2025 13:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama