W niedzielę, 7 września odbędzie się piknik rodzinny „Wygraj zdrowie” organizowany przez Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu. Będzie on okazją do świętowania potrójnego jubileuszu: 600-lecia szpitalnictwa w Przemyślu, 230-lecia istnienia szpitala powszechnego i 25-lecia funkcjonowania Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio.
Piknik ma na celu promocję zdrowia, badań profilaktycznych oraz aktywności fizycznej, a jednocześnie jest otwartą formą świętowania jubileuszu ze społecznością lokalną. W programie m.in. gry i zabawy z animatorem, dmuchańce, zjeżdżalnie, pokazy służb mundurowych, motocykliści. Chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań słuchu, poziomu ciśnienia krwi, glukozy, cholesterolu, kwasu moczowego i EKG. Organizatorzy przygotowali też konsultacje z lekarzami, warsztaty z samobadania piersi przy użyciu fantomów, konsultacje z zakresu przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem. Nie zabraknie też muzyki i tańców. Na scenie wystąpią Ostrowiacy, Na Gapę, uczniowie ze Szkoły Tańca Caliente i młodzi akrobaci ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Przemyślu. Start o g. 14 w ogrodzie na dziedzińcu szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze