Reklama

Wyjechał na święta i zostawił psy bez jedzenia i wody... na kilkanaście dni

03/01/2018 13:30

Prawdopodobnie przez dwa tygodnie dwa psy pozostawały bez jedzenia, wody i możliwości schronienia. Zwierzęta zostały umieszczone w schronisku. Ich właścicielowi grozi teraz do dwóch lat pozbawienia wolności.

Policjanci z brzozowskiej komendy dowiedzieli się o tym fakcie w Nowy Rok. Jak ustalili, właściciel czworonogów z Bliznego wyjechał za granicę jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia i nie powrócił do tej pory. Nie poprosił o opiekę nad zwierzętami żadnego z sąsiadów.

„Jeden z psów przywiązany był do budy na półmetrowym łańcuchu, drugi  - do elewacji budynku, na nieco ponadmetrowej uwięzi. Pies nie miał możliwości schronienia się. Zwierzęta były wychudzone, bardzo brudne, chodziły we własnych odchodach” – informuje policja.

Reklama

Psy trafiły do schroniska w Lesku. Zostały one objęte opieką weterynaryjną z uwagi na stwierdzone niedożywienie, odwodnienie, urazy i stany zapalne.


fot.KPP Brzozów
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    .... - niezalogowany 2018-01-03 15:25:46

    Skurwiel ... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    adc - niezalogowany 2018-01-03 16:52:49

    Kiedyś przyjdzie taka chwila że tak jak te psy będziesz zaglądał by ci ktoś szklanke wody podał.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Basia - niezalogowany 2018-01-03 18:17:46

    Proszę podać adres, zaraz tam zostanie wysłane Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "Nadzieja"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości