Niebezpieczny przedmiot znalazł mieszkaniec Ostrowa. Ustalono, że jest to granat moździerzowy. O znalezisku powiadomiono saperów z 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie.
Wezwani na miejsce policjanci zabezpieczyli teren, a policyjny pirotechnik przeprowadził rozpoznanie minersko-pirotechniczne. Potwierdził, że ujawniony pocisk o długości ok. 30 cm to granat moździerzowy.
Dyżurny jarosławskiej komendy zawiadomił o znalezisku saperów z Rzeszowa. Od soboty miejsce odnalezienia niewybuchu zabezpieczają policjanci z komisariatu w Radymnie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze