Reklama

Wykopał niewybuch podczas prac polowych

24/05/2016 13:21

Niebezpieczny przedmiot znalazł mieszkaniec Ostrowa. Ustalono, że jest to granat moździerzowy. O znalezisku powiadomiono saperów z 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie.

Wezwani na miejsce policjanci zabezpieczyli teren, a policyjny pirotechnik przeprowadził rozpoznanie minersko-pirotechniczne. Potwierdził, że ujawniony pocisk o długości ok. 30 cm to granat moździerzowy. 

Dyżurny jarosławskiej komendy zawiadomił o znalezisku saperów z Rzeszowa. Od soboty miejsce odnalezienia niewybuchu zabezpieczają policjanci z komisariatu w Radymnie.


JZ, KPP Jarosław
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama