Wczoraj (26 bm.), przed północą, w rejonie przejścia granicznego w Medyce doszło do potrącenia pieszego.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. Poszkodowany, obywatel Ukrainy, doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala.
Przesłuchano świadków zdarzenia oraz zabezpieczono ślady. Badanie alkomatem wykazało, że w chwili zdarzenia żaden z mężczyzn nie był pod wpływem alkoholu. Postępowanie wyjaśniające okoliczności wypadku jest w toku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dopiero.. Wszyscy przecież wiedzą że oni tam chodzą jak krowy, szkoda tylko kierowcy bo sobie nerwy szarpie. Może to ich coś nauczy
Dopiero.. Wszyscy przecież wiedzą że oni tam chodzą jak krowy, szkoda tylko kierowcy bo sobie nerwy szarpie. Może to ich coś nauczy