Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia dwóch osobówek, które miało miejsce w poniedziałek, 13 listopada w Starych Oleszycach.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że po g. 16, na drodze wojewódzkiej nr 865 relacji Oleszyce-Zalesie, 27-latka kierująca audi, skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 42-letniemu mężczyźnie siedzącemu za kierownicą forda.
Kierująca audi oraz dwoje pasażerów forda zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
W chwili zdarzenia kierowcy byli trzeźwi. Prawo jazdy 27-latki zostało zatrzymane. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnią dalsze czynności policji.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze