Reklama

Wysoka wygrana przemyskich koszykarzy w derbach Podkarpacia

Wysokim zwycięstwem przemyślan zakończyły się dzisiejszego (18 października br.) wieczoru derbach Podkarpacia. Wygrana, i to wysoka, nad rzeszowianami nie jest jednak czymś ekscytującym, bo zespół SSK Rzeszów to – obok młodzieży z Cracovii 1906 Szkoła Gortata Kraków – zdecydowanie najsłabszy zespół w II lidze.

Po dwóch zdecydowanych porażkach z kandydatami do walki o awans do I ligi, czyli AZS AGH Kraków i AZS AWF Mickiewicz Katowice, ten pojedynek był w sam raz na przełamanie. Inny rezultat niż wysoka wygrana podopiecznych Macieja Milana nie wchodziła w grę. Goście wygrywali raz, zaraz na początku, kiedy trafił Jakub Szubart na 0:2. Potem z każdą minutą uwidoczniała się przewaga miejscowych, którzy nie mieli problemów z lokowaniem piłki w koszu słabiuteńkiego zespołu z Rzeszowa. W 5. min było 16:4. W 12. min przewaga urosła do 20 punktów – 34:14, a po dwóch kwartach wszystko w tym spotkaniu było już jasne. AZS PWSW MCS Daniel gromił rywala 50:21. W II połowie gra już zdecydowanie się wyrównała. Gospodarze spuścili z tonu, a ambitny beniaminek robił wszystko, aby w hali POSiR się nie skompromitować. Ostatecznie przegrał różnicą 34 punktów. Oby to był dobry prognostyk przed kolejnymi meczami przemyślan...


AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl – SSK Rzeszów 90:56 (27:12, 23:9, 18:16, 22:19)
Punkty: G. Płocica 23 (3x3), P. Buszta 14 (3x3), S. Dusiło 13, A. Mikołajko 12, J. Balawender 9 (1x3), M. Hrabčak 5, H. Makuch 5 (1x3), W. Kuriańczyk 4, K. Czopik 3, J. Łopatowski 2, C. Gumiński 0, K. Kuśmierz 0 (MCS Daniel); W. Rycerz 11, M. Szalka 10, K. Banyś 9 (1x3), J. Szubart 9, M. Sowa 8, M. Żmudka 4, J. Krupa 2, K. Strzępek 2, A. Brud 1, M. Osikowicz 0, M. Rudek 0 (SSK).
Sędziowali: Justyna Gieroba i Grzegorz Łata (oboje z Lublina). Widzów: 100.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dd - niezalogowany 2017-10-19 17:29:16

    A kto ich jeszcze nie pokonał?czym sie podniecać?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    fan koszykarzy - niezalogowany 2017-10-19 19:36:39

    Jeśli koszykarze tak grają będąc w "poważnym kryzysie",  to co będzie jak z niego wyjdą na dobre. Nikt im nie podskoczy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sensacyjny - niezalogowany 2017-10-19 21:37:51

    Ale z Ciebie jajcarz! Szacuneczek. Problem w tym, że ta drużynka z Rzeszowa to może sobie w ALB-ie pobiegać. Jeśli i z nimi, nawet grając padlinę, mieliby problemy to niech zwijają majdan jak najszybciej i wezmą się za inna robote

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama