Na początku kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku przeprowadzono eliminacje wstępne 21. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. 27 kwietnia w tym samym miejscu odbyły się eliminacje regionalne.
Podczas eliminacji wstępnych nominacje do kolejnego etapu konkursu otrzymały dwie solistki zespołu wokalnego „Bemol” z MOK w Przeworsku: Martyna Niemirowska oraz Aleksandra Tworek. W eliminacjach regionalnych wzięło udział ponad 30 młodych artystów, którzy[paywall] wystąpili w czterech kategoriach wiekowych: klasy 0 – III, IV – VI, klasy gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Podczas prezentacji każdy z wykonawców zaśpiewał 2 utwory. Komisja artystyczna wyłoniła 8 osób, które zakwalifikowały się do finału konkursu, w tym m.in. Katarzynę Karpińską z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu oraz Wiktorię Suchy i Wiktorię Januszko z Miejskiego Ośrodka Kultury w Radymnie. Finał konkursu odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury w dniach 9 i 10 czerwca. Soliści wykonają jedną z dwóch piosenek zaśpiewanych podczas kwalifikacji regionalnych. O tym, którą, zdecydowała komisja artystyczna.
Spośród wszystkich uczestników, którzy zaprezentowali się 27 kwietnia, komisja wyróżniła dodatkowo dziesięć osób, m.in.: Jagodę Miciak, Weronikę Brodę i Kamilę Jaromi z MOK w Radymnie oraz Magdalenę Barską z MDK w Lubaczowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze