W Kańczudze realizowany jest cykl warsztatów i szkoleń pod wspólną nazwą „Uniwersytet Samorządności”. W ubiegłym tygodniu inicjatywa rozpoczęła się szkoleniem „Włącz myślenie na jedzenie”. W sumie do połowy września podobnych spotkań ma się odbyć pięć.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze