Jarosławska Agencja Fotograficzna zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej z okazji pierwszego roku istnienia. Otwarcie ekspozycji w piątek, 6 maja, o godz. 16 w Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.
- Prezentowane prace nie przedstawiają dokładnego opisu czy też streszczenia wydarzeń z życia młodej grupy. Wystawa ma pokazać indywidualności zarówno wśród aktywnych członków, jak i przyjaciół JAF -zachęca Michał Mach, prezes agencji.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze