Reklama

Wyszła z domu pomimo kwarantanny. Grożą jej surowe konsekwencje

Policjanci są zaangażowani w pomoc w zwalczaniu pandemii koronawirusa, dlatego codziennie sprawdzają przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie przepisów, m.in. kontrolują miejsca kwarantanny.

– Wczoraj 77-latka, mieszkanka Bystrzycy wykazała się dużą nieodpowiedzialnością. Kiedy policjanci przyjechali sprawdzić, czy przebywa ona w miejscu zamieszkania, okazało się, że wcześniej je opuściła, tym samym łamiąc zasady kwarantanny – informuje KPP Ropczyce.

– Wobec osób, które nie stosują się do postanowień decyzji o kwarantannie, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje – dodaje.

Sprawą zajmuje się KP w Sędziszowie Małopolskim. Policjanci o podobnych przypadkach informują służby sanitarne, które w związku ze złamaniem obowiązku mogą nałożyć karę w wysokości nawet 30 tys. zł.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    HIV - niezalogowany 2021-03-29 19:03:23

    Nic jej nie grozi.Nie ma stanu wojennego. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama