Dobra wiadomość dla tych, którzy chcą się zaciągnąć do służby w Straży Granicznej.
W Bieszczadzkim Oddziale SG wznowiono nabór. Prowadzony jest pod kątem planowanych przyjęć do pełnienia służby w placówkach Straży Granicznej w Korczowej, Medyce oraz w Lubaczowie. W ciągu roku planuje się przyjąć ok. 100 funkcjonariuszy. W ostatnio prowadzonym naborze, w lutym tego roku, spośród 600 kandydatów przyjęto 20 osób. Kolejne wcielenia do służby planowane są w lipcu i październiku. Szczegółowe informacje o przebiegu procedury kwalifikacyjnej można uzyskać w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej, w Sekcji Organizacji i Naboru Wydziału Kadr i Szkolenia, która mieści się w Przemyślu przy ulicy Mickiewicza (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30), tel. 16 673 20 78
Potencjalni kandydaci informacje znajdą też w zakładce: http://www.bieszczadzki.strazgraniczna.pl/bie/praca-w-biosg/funkcjonariusze/14395,Funkcjonariusze.html
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.JAK WIDZE PO TWARZACH SAME ZUCHY Z BIESZCZADZKICH/POD LUBACZOWSKICH WIOSEK nikogo z miasta nie da rady juz wcisnac na tak zaszczytne miejsce?Ministrze Ziobro niech pan skonczy ta farse!!Wzywam natychmiast ministra Ziobro ze sztandarami do oczyszczenia BiOSG!
JAK WIDZE PO TWARZACH SAME ZUCHY Z BIESZCZADZKICH/POD LUBACZOWSKICH WIOSEK nikogo z miasta nie da rady juz wcisnac na tak zaszczytne miejsce?Ministrze Ziobro niech pan skonczy ta farse!!Wzywam natychmiast ministra Ziobro ze sztandarami do oczyszczenia BiOSG!