Reklama

Wznowiono nabór do Straży Granicznej

27/04/2016 13:03

Dobra wiadomość dla tych, którzy chcą się zaciągnąć do służby w Straży Granicznej.

W Bieszczadzkim Oddziale SG wznowiono nabór. Prowadzony jest pod kątem planowanych przyjęć do pełnienia służby w placówkach Straży Granicznej w Korczowej, Medyce oraz w Lubaczowie. W ciągu roku planuje się przyjąć ok. 100 funkcjonariuszy. W ostatnio prowadzonym naborze, w lutym tego roku, spośród 600 kandydatów przyjęto 20 osób. Kolejne wcielenia do służby planowane są w lipcu i październiku. Szczegółowe informacje o przebiegu procedury kwalifikacyjnej można uzyskać w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej, w Sekcji Organizacji i Naboru Wydziału Kadr i Szkolenia, która mieści się w Przemyślu przy ulicy Mickiewicza (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30), tel. 16 673 20 78

Potencjalni kandydaci informacje znajdą też w zakładce:  http://www.bieszczadzki.strazgraniczna.pl/bie/praca-w-biosg/funkcjonariusze/14395,Funkcjonariusze.html


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    WUJEK W STOPNIU PPLK - niezalogowany 2016-04-27 21:17:48

    JAK WIDZE PO TWARZACH SAME ZUCHY Z BIESZCZADZKICH/POD LUBACZOWSKICH WIOSEK nikogo z miasta nie da rady juz wcisnac na tak zaszczytne miejsce?Ministrze Ziobro niech pan skonczy ta farse!!Wzywam natychmiast ministra Ziobro ze sztandarami do oczyszczenia BiOSG!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama