19 września, o g. 11 w arboretum odbędzie się spotkanie autorskie „Z książką w ogrodzie”.
Tego dnia ze swoimi wydawniczymi świeżynkami zjawią się znani dobrze naszym czytelnikom przemyślanie: Magdalena Skubisz opowie o książce Master, a Stefan Darda przybliży mroczny świat Domu na Wyrębach II. W spotkaniu wezmą udział uczniowie szkół podstawowych w: Bolestraszycach, Kaszycach, nr 4 w Przemyślu oraz Zespołu Szkół w Wyszatycach. Wszyscy zagorzali czytelnicy i wielbiciele literatury mile widziani!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze