Reklama

Z książką w ogrodzie: Skubisz i Darda w arboretum

19 września, o g. 11 w arboretum odbędzie się spotkanie autorskie „Z książką w ogrodzie”.

Tego dnia ze swoimi wydawniczymi świeżynkami zjawią się znani dobrze naszym czytelnikom przemyślanie: Magdalena Skubisz opowie o książce Master, a Stefan Darda przybliży mroczny świat Domu na Wyrębach II. W spotkaniu wezmą udział uczniowie szkół podstawowych w: Bolestraszycach, Kaszycach, nr 4 w Przemyślu oraz Zespołu Szkół w Wyszatycach. Wszyscy zagorzali czytelnicy i wielbiciele literatury mile widziani!


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama