Płynące rzeką ciało zauważył przypadkowy świadek i poinformował o tym przejeżdżający patrol.
Przypadkowy przechodzień dzisiaj, ok. godz. 9, poinformował policję, że Wisłokiem płynie ludzkie ciało. Dyżurny rzeszowskiej komendy zawiadomił strażaków, którzy zwodowali łódkę i w pobliżu mostu Mazowieckiego wyciągnęli z wody ciało kobiety. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził jej zgon.
Policjanci wstępnie ustalili, że jest to 65-letnia mieszkanka Rzeszowa. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze