Mam 59 lat i ze względów kardiologicznych należałem do wysokiej grupy ryzyka. Stosując moją metodę leczenia, sprawiłem, że objawy zaczęły się cofać po 48 godzinach od rozpoczęcia leczenia.
Nazywam się Włodzimierz Bodnar, jestem pediatrą, specjalistą chorób płuc, który leczy nieprzerwanie od 30 lat. Piszę jako lekarz i osoba z grupy ryzyka (wiekowo i zawodowo). Chciałbym z pomocą Państwa wdrożyć/opublikować leczenie, jak można pokonać ciężki przypadek choroby wywołanej przez SARS-CoV-2.
Pełna treść apelu znanego przemyskiego lekarza w bieżacym numerze Życia Podkarpackiego i tutaj.
W okresie luty – październik mam udokumentowane ponad 100 przypadków wyleczeń i codziennie przybywa ich lawinowo po kilkanaście.
Znaczna część ich była o dość ostrym przebiegu. Część chorych miała choroby współistniejące, tak obciążające przy zachorowaniu. Obecnie sam jestem
w okresie rekonwalescencji i na kwarantannie po przeżyciu ciężkiego ataku COVID-19 (potwierdzony testem RT-PCR).
Mam 59 lat i ze względów kardiologicznych należałem do wysokiej grupy ryzyka. Stosując moją metodę leczenia, sprawiłem, że objawy zaczęły się cofać po 48 godzinach od rozpoczęcia leczenia. Obecnie czuję się całkowicie wyleczony i na tyle dobrze, by móc samodzielnie napisać tę wiadomość i leczyć nieprzerwanie pacjentów przez telefon, konsultując, pisząc im elektronicznie recepty, ponieważ mam zamontowany w domu system komunikacji z własną przychodnią. Każdy pacjent w trakcie ostrej fazy infekcji jest w stałym kontakcie ze mną i przez kolejne 3 – 4 dni codziennie informuje mnie o swoim stanie zdrowia.
Od wielu miesięcy komunikuję o nowatorskim sposobie leczenia, m.in.:
– marzec 2020 do Ministerstwa Zdrowia – bez odpowiedzi;
– marzec 2020 Pani prof. Katherine Kędzierski, przewodnicząca australijskich naukowców (The Peter Doherty Institute for Infection and Immunity) – bez odpowiedzi;
– kwiecień 2020 – prof. Krzysztof Simon, Klinika Chorób Zakaźnych Wrocław – bez odpowiedzi;
– lipiec 2020 – opublikowałem opis swoich przypadków z leczenia pacjentów, który został przesłany do wszystkich lekarzy z Porozumienia Zielonogórskiego w całej Polsce – niestety bez większego odzewu;
– lipiec 2020 – otrzymałem jedyną odpowiedź – pozytywną, przyszła ze Szczecina od Pana prof. Cezarego Pakulskiego, Klinika Anestezjologii Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej, który w pełni poparł moje spostrzeżenia, co przywróciło mi wiarę i siłę, aby dalej leczyć i pisać;
– październik 2020 – przed samym zachorowaniem opublikowałem artykuł o sposobie leczenia COVID-19 w lokalnej prasie – bez większej reakcji.
W międzyczasie podjąłem wielokrotne próby dotarcia do rządu przez posłów – bezskuteczne.
A obecnie mój własny, bardzo ciężki przypadek przebiegu choroby dał mi ostateczny brakujący element, jak można pokonać SARS-CoV-2 w ciągu 48 godzin.
Twierdzę, że przy tym sposobie leczenia w ciągu 48 godzin można ustabilizować co najmniej 99 proc. ciężkich przypadków w Polsce przebywających obecnie w leczeniu szpitalnym, a po tym okresie następuje okres kilkudniowego zdrowienia.
Po 24 godzinach podawania leku Viregyt K 100 mg (chlorowodorek amantadyny) co 6 godzin uzyskujemy odpowiednie stężenie efektu terapeutycznego leku w komórce. Od osiągnięcia efektu terapeutycznego nasycenia lekiem ludzkiej komórki stan chorego będzie się już tylko poprawiał, ponieważ zaczyna się inaktywacja wirusa. Po 24 – 48 godzinach pełnej stabilizacji po amantadynie 4x100 nie odstawiamy leku, podajemy go co najmniej 10 – 12 dni, bo mogą być nawroty. Po 12 – 15 dniach odporność na COVID-19 w organizmie będzie wystarczająco wysoka.
Główny lek AMANTADYNA, który stosuję, nie jest wpisany w schematy leczenia COVID-19, choć jest lekiem znanym od około 30 – 40 lat i stosowanym w leczenia innych chorób. Mówimy tu już o leczeniu przyczynowym, czyli całkowitej inaktywacji aktywności wirusa. Wirus pozostaje nieaktywny, nie działa już na organizm, dlatego osiągany jest efekt tak znacznej poprawy. Wirus raz inaktywowany już nigdy nie podejmie funkcji ponownej próby repliki.
(…) Potrzeba co najmniej 24 godzin, aby lek przeszedł w ilości wystarczającej do komórki i zmienił w niej środowisko PH z kwaśnego na zasadowe w liposomach, co uniemożliwia wirusowi przekazania RNA materiału genetycznego do dalszej jego repliki, a po 48 godzinach efekt hamowania jest tak wyraźny, że znikają objawy chorobowe przez brak oddziaływania wirusa na organizm. Po podawaniu dożylnym leku pewnie uda nam się skrócić ten okres.
Po 72 godzinach organizm jest wolny od aktywnego wirusa. Sam skończyłem leczenie na 102 godzinie, ponieważ nie wiedziałem jeszcze wszystkiego. Mając lek, który zmienia wirusowi warunki rozwoju w komórce ludzkiej, jesteśmy w stanie w każdym wypadku, jeśli pacjent jeszcze żyje, uratować mu życie i zdrowie. Po 24 godzinach w chwili osiągnięcia odpowiedniego stężenia leku działamy na wirusa inaktywująco na każdym etapie choroby. Inaczej mówiąc, w każdym przypadku działamy na przyczynę choroby, czyli na wirusa, eliminując go z organizmu (inaktywacja). Czy to będzie początkowy okres bólu głowy, czy już na etapie zapalenia płuc. Nie ma tu znaczenia, czy pacjent ma 30 czy 100 lat, czy ma choroby współistniejące czy też ich nie ma. Zawsze inaktywujemy wirusa.
Jeśli do lekarza, szpitala trafia pacjent z ciężkimi objawami choroby Covid-19, można zastosować wszelkie leki, które do momentu uzyskania terapeutycznego amantadyny (24 godziny) pozwolą go utrzymać przy życiu. Jeśli przeżyje ten okres, to amantadyna już zaczyna działanie inaktywujące, następuje poprawa stanu zdrowia zgodnie ze schematem.
Z prośbą o przekazywanie tego opublikowania wszędzie. Piszę o tym już od 5 dni i nie jestem się w stanie przebić.
Sam napisałem o tym do wszystkich stacji telewizyjnych, wielu redakcji prasowych, wysłałem do znajomych lekarzy, konsultantów krajowych
Ministerstwa Zdrowia i wielu innych. Jestem bezsilny. Proszę o wszelką pomoc.
Włodzimierz Bodnar
Pediatra, specjalista chorób płuc
Trzydzieści lat doświadczenia zawodowego
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.''Jednym z pierwszych obowiązków lekarza jest edukowanie mas, aby nie brać leków'' - William Osler - znany jako ojciec współczesnej medycynyNIE DAJ ZAROBIĆ LEKARZOM - WOLNA-POLSKA.PL
YOUTUBE.COM - WROTYCZ ZIOŁO ZAKAZANE KOPIA TEN FILM ZOSTAŁ USUNIĘTYZIOŁA PRZECIWWIRUSOWE - 12 NAJSILNIEJ DZIAŁAJĄCYCH NATURALNYCH SUBSTANCJI - SEKRETY-ZDROWIA.ORG
UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PLCHCESZ WZMOCNIĆ ODPORNOŚĆ W CZASIE KORONAWIRUSA? NIE JEDZ MIĘSA - GREEN-NEWS.PL
Przestańcie uprawiać propagandę i promować przychodnię Optima, sami piszecie, że wreyfikujecie prawdomówność tekstów, które zamieszczacie, może skonsultujecie się z kimś kto na prawdę się na tym zna a tak siejecie ferment. To jest właśnie tekst, który w 100% nie spełnia waszych kryteriów i nie jest RZETELNY!!!Wstyd redakcjo!!!! Bądżcie odpowiedzialni! Weryfikujcie informacje!!!
Wypada zdecydować, czy jest się lekarzem, czy przedstawicielem firmy farmaceutycznej. A takich, którzy witaminą C leczyli nowotwory już wystarczy.
r n ile razy jeszcze zrobisz kopiuj-wklej?
Viregyt zostal poddany testom juz w marcu, wynik byl jednoznaczny, nie jest on użyteczny w leczeniu Covid-19, Pan "doktor" przeszedł ciężkie zakażenie wirusem, a nawet "atak" nie bedac przy tym poddany terapi tlenem. Bardzo ciekawe... niestety( a naprawde chcialbym żeby było inaczej) opisana powyżej metoda leczenia jest całkowicie nieskuteczna. Ta terapia jest tak naprawdę eksperymentem medycznym, za który Pan Bodnar poniesie konsekwencje, nie moza stosować nie potwierdzonej metody leczenia u Pacjentów na tak szeroka skale. Proszę poczytać o możliwych powikłaniach preparatu...
Nie wierzyłem, dlatego troche poszperałem na telefonie jednak cos tam działa poczytajcie sami zanim zaczniecie oceniać:https://link.springer.com/article/10.1007/s43440-020-00168-1https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7290190/https://journals.viamedica.pl/neurologia_neurochirurgia_polska/article/download/PJNNS.a2020.0041/51073
Konsekwencje poniosą teraz rzesze lekarzy, na których pacjenci będą wymuszać zapisywanie tego leku
Pacjentów 100. .. Ciekawe skąd w tamtym czasie wziął tylu pacjentów. Czemu oni się nie wypowiadają takie info drogą pantoflową rozchodzi się szybciej od wirusa. A tego dr. sprawy biznesowe mogą być typu białe i czarne bo po dwóch zawałach i tak go nie posadzą. Skoro wykupuje tereny intratne w ścisłym centrum to przychodnie przynoszą krocie.
Skoro jest tak jak mowisz nie podawałby jaki lek, jakie dawkowanie, jaka substancja czynna. Tylko brzmiałoby wyleczyłem ponad stu pacjentow zgłoś sie ma wizyte prywatna a obejmę Cie leczeniem... skoro prymosza krocie to czemu sie za to nie bierzesz? Mówią ze brakuje lekarzy, placówek wszedzie długie terminy ale jak wybudują nowa to juz nie ma znaczenia, to wtedy wszystko dla pieniędzy. Nie budujmy nic zostawmy tyle przychodni ile jest i obserwujmy moze sie polepszy.. we wszystkim idzie sie dopatrzeć złych intencji, teorii spiskowych jesli sie tylko chce a tak jak juz wyzej napisalem, nie podawałby dawkowania nazwy leku czy substancji czynnej.. i jak widac powyzej w komentarzu nie jest pierwszy ktory probowal ze skutecznością tej amandatyny
ciekawi mnie temat ale niestety nie mogę znaleźć badań z marca o których wspinasz "Viregyt zostal poddany testom juz w marcu, wynik byl jednoznaczny, nie jest on użyteczny w leczeniu Covid-19" Czy można prosić o link do tych badań?
Czy bezskutecznie próbowałeś uzyskać pożyczki z banków? Pilnie potrzebujesz pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskaj pożyczkę od jednej z wiodących firm pożyczkowych w Wielkiej Brytanii. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z poniższymi danymi:Strona internetowa: 24hourservce.comemail: info@24hourservce.comNumer Whatsapp: +447451283532
Panie Doktorze,niech Pan zrobi randomizowane badanie ze ślepą próbą, zgodnie z zasadami metodologii badań i niech to opublikuje w czasopiśmie medycznym.Takie artykuliki to może sobie wsadzić... a zresztą. Samo Życie Podkarpackie nie lepsze. W co drugim wydaniu papierowym reklamy na dwie strony o pseudolekach. Wstyd!
może jak poszukasz amantadyna to znajdziesz
Bardzo debry lekarz. Wyleczył gronkowca na policzkach mojego brata gdzie mama jeździła przez rok po różnych dermatologach i kupowała tylko maści. Wystarczyły dwie wizyty, płuca zdrowe i gronkowca nie ma. Polecam dr Bodnara
Cały świat Tęgich Głów profesorów wirusologów szuka antidotum a tu nagle pyk doktor z Przemyśla... Hmmm co za niedouczeni profesorowie nie akceptują nowatorskiego leczenia Pana Doktora. Ludzie zejdźmy na ziemię!!!
nr Bzdura !! Cale zycie jem mieso (z umiarem -wiem co jem !!) nigdy nie choruje --zadne grypy, katary, kaszel ,nie biore zadnych lekow - tylko suplem !! Jestem szczupla emerytka . Wszystkim zycze takiego ZDROWIA !!!
Jest takie powiedzenie ze jak polak polaka NIE opluje NIE zdepta NIE zazdrosci MU to juz jest b.dorze !!
Mistrzu, jak się komentuje to wypada przeczytać cały artykuł łącznie ze źródłem a nie krytykować od czapy:"...Źródło naukowe: Sposób działania amantandyny i zauważona zależność, że osoby na Parkinsona mają łagodniejszy przebieg choroby (samo leczenie jest inne niż w artykule):https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7290190/ ..."
to trochę jak z mechanikami samochodowymi. Bo czym się różni zepsuty samochód od zepsutego człowieka ??? Może części łatwiej kupić ?Ale wszyscy jeźdżą do serwisów i płacą grubą kasę i auto dalej nie funkcjonuje a tu gdzieś w podwórku pan Kaziu, Stasiu czy jak tam chcesz potrafi autko naprawić. I co wtedy powiesz...że cała reszta to naciągacze ?
Spędziłem godzinę zapoznając się badaniami dostępnymi po wyszukaniu "amantadine + covid", nie znalazłem żadnego z jednoznacznie negatywnym wynikiem, jedynie same obiecujące i wymagające dalszych badań. Może tamte dotyczyły jakiegoś innego leku?
Szanowny Panie Władziu.Niech Pan sobie wyobrazi, że codziennie łykam witaminę c od początku lat osiemdziesiątych. Do roku 2014 tj. do czasu zakończenia pracy zawodowej byłem tylko jeden raz na zwolnieniu. Osoby, które za moim przykładem zaczęły łykać tę ośmieszoną przez Pana witaminę c też nie chorowały. Oczywiście nikt nie leczył nowotworów ale przeziębienia i w konsekwencji grypę już tak. Tyle w tym temacie Zbyszek D
Active. Ci co tak krytykujecie to najpierw przeczytajcie dokładnie i poczytajcie inne artykuły , a nie potępiajcie kogoś kto chce pomóc.
Witamina C jest bardzo dobrym lekiem, ale nie na nowotwory (leczenie p.Zięby), oraz Viregyt jest b. dobrym lekiem, ale nie na Covid 19. (leczenie p.Bodnara). Nie zauważono ironii. Pozdrawiam.
Ciekawe - w okresie luty-październik 100 udokumentowanych wyleczeń...... tylko, że pierwszy przypadek coronavirusa w Polsce był bodaj 3.03.2020.więc? błąd czy ....
A znalazłeś jakieś, które zaleca stosowanie w tej jednostce chorobowej? A o działaniach niepożądanych (szczególnie kardiologicznych) przeczytałeś
W.Bodnar - już przywykliśmy co robi i jakimi sposobami. Ale redaktor naczelny gazety ? Gazeta zeszła na psy (nie obrażając psy). Wstyd!
Witam! Przeczytałem ten artykuł z dużym zainterepsowaniem i muszę przyznać ,że brzmi to bardzo wiarygodnie i bardzo się dziwię że ten lek nie został sprawdzony przez chodźby jedno z gremiów o których Pan wspomniał. Sam zainteresuję się tematem bo to w tym czasie jest niezwykle ważne. Jeśli tak jest jak Pan mówi i praktykuje to moje gratulacje bo to może być jedno z największych odkryć dotyczących leczenia COVID 19. Pozdrawiam! Zbyszek Sobejko
Ten artykuł powinien być natychmiast usunięty, jeżeli ktoś po zastosowaniu tej terapii straci życie redakcja będzie częściowo za to odpowiedzialna, jeżeli ktoś z moich pacjentów z powodu leczenia amantadyną dozna uszczerbku na zdrowiu lub straci kogoś bliskiego będę namawiać go do podjęcia kroków prawnych.
Nie znalazłem, ale też nie twierdziłem, że takowe istnieje, w przeciwieństwie do autora wypowiedzi o tym, że "Viregyt zostal poddany testom juz w marcu, wynik byl jednoznaczny, nie jest on użyteczny w leczeniu Covid-19". Skoro ktoś się powołuje na badania, to chciałbym się z nimi zapoznać. Tyle.
Proponuje przeczytać całość , na innych stronach są wpisy osób które zażyły leku i im pomógł .Najgorsze jest to , że lek istnieje i jest tani , więc firmy farmaceutyczne nie zarobią , za za tym idzie , szpitale , firmy pogrzebowe , krematoria i osoby którym nie w smak , że coś takiego jest , gruby biznes ...Zawsze wyleje się fala hejtu , bo kasa ucieka....Każdy ma swój rozum ....
Lol, Ty właśnie wpisujesz się idealnie w szablon "stada baranów", które nie potrafi samo myśleć i w ciemno wierzy co "media głównego nurtu" nam wbijają do głowy. Mówisz: "skonsultujecie się z kimś kto na prawdę się na tym zna", czyli kto prof. Simon?! Który za każdym razem mówi to co mu każą media?! Właśnie się wypowiada lekarz z wieloletnim doświadczeniem, który ma z tym problemem styczność na co dzień, a "prof". Simon to ma tylko styczność ze szkłem i wielkie parcie na to szkło!Ps. Brawo redakcjo!!! To jest teraz bardzo trudne mówić NIE gdy wszyscy mówią TAK!!!
Mi też, jak widzę tak konstruktywną wypowiedź!!! Patrząc na Twój komentarz dziw bierze, że umiesz czytać. Ale na pewno bez zrozumienia!!!
https://www.machala.info/media/repository/a2020/Pakulski_C_SARS-CoV-2_w_OIT_Projekt_2020_05_11.pdf?fbclid=IwAR3vKmSrRR80REmojAPuNLhkMyXsekCaTCQiHWO5ciKpFftsyeWgflx09ngprof. dr hab. n. med. Cezary Pakulski
Kolejna publikacja sprzed 4 dni, tym razm z Chin, potwierdzająca działanie amantadyny in vitro oraz in vivo:https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.10.25.20218990v1.full.pdf[...]W tym badaniu systematycznie badaliśmy rolę amantadyny w leczeniu 14 COVID-19 i odkryliśmy, że amantadyna hamuje aktywność enzymu CTSL w przypadku zakażenia pseudowirusem SARS-15 CoV-2. Amantadyna znacząco hamowała wnikanie do komórek SARS-CoV-1 i SARS-CoV-16 2 przy niewielkiej cytotoksyczności. Ponadto amantadyna wykazywała działanie przeciw pseudowirusom, z 17 obniżeniem ekspresji CTSL u myszy humanizowanych. Dlatego amantadyna może być silnym lekiem terapeutycznym.[...]Dlaczego nie ogłasza się badań klinicznych z udziałem tego leku?
A co uważasz, że Bodnar jest lepszym ekspertem? Wszyscy szanowani epidemiolodzy potwierdzają, że nie należy stosować amantadyny w covid19, jak chcesz się tym leczyć to twoja sprawa, odpowiedzialność twoja i tego kto ci zleci.A tak a propos, nie masz argumentów to obrażasz.
Panie Włodzimierzu!!!Wiem, że lek działa, bo doświadczyła tego umierająca osoba z mojej rodziny.Współczuję z całego serca ściany na jaką było dane Panu trafić.Pozdrawiam.Anna Koman.Była (nie zawsze zadowolona) pacjentka przychodni Optima.
Korwin powiedział - ,,ludzi jest za dużo, a nie za mało''. Jest w tym wielka prawda, że ziemia jest przeciążona. Im więcej osobnikówWykituje tym lepiej dla ziemi.
Zdobyłam amantadynę (chlorowodorek)dla mojej babci (94). Lekar z ohydnej przychodni w C. w powiecie Kościan-odmowa leczenia. Podawałam babci lek wg instrukcji doktora W. Bodnara. Po 2 tygodniach babcia jest zdrowa, a łajdacy z przychodni są zdziwieni. Zamiast popierać kaczychSchizofreników wspomóżcie doktora Bodnara bo łapownicy kradnący miliony są bezkarni, a samotny dr Judym zostanie zniszczony.
TakieOszołomy jak ty szybko kitują. Najlepsze dla zdrowia - smalec, boczek, masło, golonka, kotlety etc. Tak się odżywiam 92 lata - 10dkg/dzień, szybko wstaję od stołu i jeżdżę na nartach 105km/h. Daddy Keith.
Po 2 tygodniach byłaby zdrowa i bez tego leku.
Gościu ten lek kosztuje mniej więcej tyle co rutinoscorbin duża paczka. Masz podane dawkowanie, na ulotce masz wszystkie zastrzeżenia. Jeśli ktoś będzie miał ciezke objawy choroby i na własnej skórze przekona się w jak głębokiej dupie nas ma służba zdrowia i nie dostanie respiratora to niech chociaż tym spróbuje się ratować...
Gdzie Pani go zdobyła?Proszę o info na maila: w.kondratowicz@wp.pl
Dziękuję panu, chociaż 1 wartościowy komentarz tutaj wnoszący coś do naszej skromnej wiedzy :)
Moja mama przeszła bardzo ciężka grypę w grudniu w zeszłym roku.. I wielu ludzi tutaj w czasie od listopada do marca bardzo chorowało.. Niekończący się kaszel nie odpuszczał do 3 miesiecy... Choroba odpuszczała żeby wrócić po 3 dniach do tygodnia ze zdwojona siła i temperatura.. Tracili węch (lekarz mówił ze od kataru) po około tygodniu dwóch, wracał. Myślisz ze virus koronowy istnieje od marca??
No, ale tych wcześniejszych przypadków nie można nazywać udokumentowanymi, skoro nie były potwierdzone testami.
nie ma znaczenia czy wirus jest czy go nie ma, czy jest groźny czy nie- wolisz amantadyne czy szczepionke? Ruszcie myslenie, foliarze.
lepsza amantadyna niz wątpliwie bezpieczna szczepionka
badania przeważnie prowadzone z dawką 100mg dziennie, czasem 100mg x2, co nie jest dawką terapeutyczną stosowaną przez dr Bodnara (4 x 100mg)
Proszę przeczytać listę efektów ubocznych szczepionki mmg. A jednak je zalecacie...
zastosowałem metode dr w/bodnara to działa i tyle w temacie
Szan. Medyku! Myślę że aby wyleczyć z choroby można nawet podawać piołun lub polopirynę. Chyba liczy się efekt końcowy prawda? Amantadyna pewnie nie, bo jest za tania i wielcy skorumpowani tego kraju i świata nie zarobiliby kokosów prawda? A wasza wielka wiara w respiratory - no cóż. To ostateczność. Wystarczy poczytać trochę nie tylko nagłówki art. No i poczytać ze zrozumieniem . Swiat już to rozumie, my nie, że są ryzykowne i stosuje częściej natlenianie mniej inwazyjne ( chełmy z tlenem) . Respiratory upchną głupkom. (Tzn. Nam)Zdrowia wszystkim. I nie wiem czy nie lepsza amantadyna niż planowana szczepionka... która dopiero da skutki uboczne... nieprzewidywalne.
Świat ma w nosie wyleczenie. Ważne jest " lecenie"
To nie kwestia wiary. Pomogło ludziom, czemu zabraniać?
Tralala. Tanich leków nie brać. A jeszcze jak skuteczne, to dopiero.
A pan to jakiś zawistny doktorek? Jaką propagandę? Lek znany od 40 lat, stosowany od 40 lat i nagle zakaz. Dlatego, że pomaga w leczeniu chińskiej zarazy, czy dlatego, że Bodnar ogłosił to światu? Bo nie ma na liście? Nie ma bo jak dotąd, nie wiadomo co pomaga. Tu lekarz przepisywał lek, którym leczył od lat . Widać skutecznie. Codzi czyżby, by leczyć i nie wyleczyć?
Medyku zawistniku. Jakie badania. Krew zalega, że kolega po fachu pomógł ludziom i jeszcze to ogłosił.Jeżeli jesteś lekarzem, to współczuję pacjentom. Zalecenia przy covid , na ten czas , to leżeć, obserwować się, mierzyć gorączkę i dzwonić na pogotowie, jak już się dusisz. Tyle tylko, że wtedy nie ma siły. a tu lek sprawdzony w leczeniu grypy , stosowany od 40 lat i takie aj, waj. Pokaż oświecony doktorze te testy. Jakie, gdzie i kiedy. Kłamca i zawistnik.
Proszę o kontakt gdzie mogę zdobyc amantadyne, dziękuję.axnxixax@interia.pl
dla 75 latków lek jest darmowy...ale trudno dostepny obecnie.
A my właśnie kupiliśmy dwa opakowania dla seniorów. Dziękujemy za informację i pozdrawiamy pana Doktora.
Poniesie konsekwencje... bo ratuje ludzi??? Zdanych na siebie, pozostawionych samych sobie, bo lekarz z własnej przychodni przez telefon po kilku dniach oczekiwania na teleporade powie: dużo pić płynów i łykać coś od gorączki. Kto ma szczęście, ten przeżyje, a kto nie... Naturalna selekcja. A tego, który leczy skutecznie - niewygodny, trzeba go rozliczyć!?
Już nic nie rozumiem. Lek który znany jest od 40 lat nie może zostać od marca br przebadany i mówi się że może być niebezpieczny oraz że nie leczy, a szczepionkę po 3-4 miesiącach badań uważa się za skuteczną. Flisiak dobrze o tym wie, albo powinien wiedzieć, że wprowadzenie szczepionki na rynek to 4-5 lat. W takim razie wcześniej zawyżano koszty i celowo robiono obstrukcję, albo teraz nowa szczepionka będzie jak rosyjska ruletka i okłamuje się ludzi że jest skuteczna oraz nie ma powikłań. To co widać gołym okiem nie trzyma się kupy, to się nie dodaje. To pytam kiedy lekarze kłamali? Wtedy kiedy mówili że szczepionka musi być 5 lat testowana, czy teraz że nie musi i można po 4 miesiącach ją sprzedawać. A może kłamią twierdząc, że amantadyna nie leczy i jest nieskuteczna, nawet nie zadając sobie trudu przebadania.
Witam. Przepraszam, Czy można stosować lek Rymantadine (zawiera amantadynę - maksymalna dawka to 300 mg dziennie) Czy lepej stosować Neomidantan (Amantadine)Pacjent 70 lat, Covid pozytywnyDzienkuje
Od mojego kolegi R.G. profesora fizyka, pracującego w Kanadzie w dziedzinie medycyny, otrzymałam taką informację, której fragment przytaczam niżej. ...W swojej pracy zajmujeęsię min. chorobą mukowiscydoza (cystic fibrosis), która spowodowana jest defektem genetycznym i chraktaryzuje się nadmiernie zagęszczonym i lepkim (viscous) sluzem (mucus). To powoduje problemy z oddychaniem i niewydolność płuc co prowadzi do śmierci. Mimo odkrycia przyczyny choroby na poziomie genetycznym, do dziś po 30 latach nadal nie wiadomo jaki jest związek mutacji genetycznej z patologia śluzu. To jest mój główny cel badań. Oprócz tego zajmuję się od lat uszkodzeniami płuc powodowanymi przez respiratory (po angielsku ventilator induced lung injury). Jak pewnie wiesz, sprawa respiratorów wyszła na światło dzienne przy okazji korona wirusa, gdy okazało się że 80 % pacjentów nie przeżywa sztucznego oddychania. Ale to zjawisko było już znane od wielu lat i moja grupa tym się zajmuje. Już rok temu dostałem grant na takie badania (patrz załączone dokumenty). Oczywiście jako fizyk doświadczalny, staram się stosować w moich badaniach nowe metody do tzw. imagingu. Tu współpracuję min. z kolegami z Nagoya University, Japan. Rownież sporo używam nowoczesnych metod opartych na fluorescencji, współpracując od lat z Polakami w Texasie...
MEDYK, bardzo jestem ciekawa czy gdyby Ci powiedziano że albo zastosuje ten lek albo juz nic Ci nie pomoże, i zostalo Ci 48 gdzin życia to jaka bedzie Twoja decyzja? WIEM założysz maseczke. Puknij sie w czoło to może coś w tej czaszce zaskoczy. Widac z wypowiedzi że jeszcze ciężko nie chorowałeś.
Miles, odpowiadam - Bo może ratować życie i jest tani?!!!. A ważnym tego świata zależy aby pewna liczba populacji zniknęła z planety ziemia. To jest powód.
Nie wierzę..
''Jednym z pierwszych obowiązków lekarza jest edukowanie mas, aby nie brać leków'' - William Osler - znany jako ojciec współczesnej medycynyNIE DAJ ZAROBIĆ LEKARZOM - WOLNA-POLSKA.PL
YOUTUBE.COM - WROTYCZ ZIOŁO ZAKAZANE KOPIA TEN FILM ZOSTAŁ USUNIĘTYZIOŁA PRZECIWWIRUSOWE - 12 NAJSILNIEJ DZIAŁAJĄCYCH NATURALNYCH SUBSTANCJI - SEKRETY-ZDROWIA.ORG