Reklama

Zabrał dziewczynie telewizor i pojechał do domu całkowicie pijany

Niemal 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 29- letni mieszkaniec Oleszyc, który rozstając się z dziewczyną stwierdził, że skoro to on płaci raty za telewizor, zabiera go z powrotem.

Niemal 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 29- letni mieszkaniec Oleszyc, który rozstając się z dziewczyną stwierdził, że skoro to on płaci raty za telewizor, zabiera go z powrotem.

Problem w tym, że mężczyzna chciał go przetransportować własnym samochodem, siedząc w takim stanie za kółkiem.

O zaistniałej sytuacji poinformowała jego już ex-dziewczyna. Funkcjonariusze zatrzymali 29-latka i odebrali mu prawo jazdy

Trwa postępowanie w sprawie nieszczęsnego telewizora. Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem.

 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama