Reklama

Zacięta rywalizacja na orliku

29/07/2018 14:03

Trwają rozgrywki ósmej edycji imprezy „Piłkarskie Wtorki na Orliku”, które głównym pomysłodawcą jest poseł Marek Rząsa (PO).

– W minionym tygodniu pierwsze na boisko wybiegły piłkarki z Kaszyc i Fredropola. Zacięty mecz[paywall] obfitował w okazje z obu stron. Wyrównana potyczka znalazła rozstrzygnięcie dopiero w drugiej połowie meczu, gdy zimną krew w polu karnym zachowała Oliwia Bojarska, zamieniając na bramkę piękne dogranie koleżanek z drużyny. Zespół Tartaku Fredropol próbował jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale tego dnia szczęście było po stronie rywalek – opisuje Sebastian Jasiński, asystent posła Rząsy.

Zacięta rywalizacja towarzyszyła tego dnia także pozostałym spotkaniom, zanotowano aż trzy remisy, a pozostałe spotkania rozstrzygane były zwykle minimalną różnicą goli.

Reklama

Sponsorzy turnieju: PGNiG oddział w Sanoku, Hensfort, Fracht FWO Polska, Eurobus, MPEC Przemyśl, PGM Przemyśl. Patronat honorowy: Marek Rząsa, poseł na Sejm RP.


Wyniki:

Gr. Dziewcząt
Kaszyce – Tartak Fredropol 1:0, bramka: Oliwia Bojarska

Gr. 2003 A
Orlik Biały – Fica 2:0; bramki: Kacper Wilowski, Tymoteusz Antonik

Gr.2003 B
Buszkolandia – Orlik Czerwony 1:1, bramki: Patryk winiarski – Mateusz Hajduk
Juve Przemyśl – Piłkarskie Świry 1:0, bramka: Oskar Michalik

FC Pyry – Buszkolandia 0:1, bramka: Patryk Błażkowski

Reklama

Piłkarskie Świry – Orlik Czerwony 1:1, bramki: Kacper śmigielski – Mateusz Hajduk

FC Pyry – Juve Przemyśl 0:3, bramki: Norbert Barczak, Mateusz Cygan, Kajetan Borzęcki
Buszkolandia – Piłkarskie Świry 2:2, bramki: Patryk Błażkowski 2 – Karol Walczyszewski 2
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama