Trwają rozgrywki ósmej edycji imprezy „Piłkarskie Wtorki na Orliku”, które głównym pomysłodawcą jest poseł Marek Rząsa (PO).
– W minionym tygodniu pierwsze na boisko wybiegły piłkarki z Kaszyc i Fredropola. Zacięty mecz[paywall] obfitował w okazje z obu stron. Wyrównana potyczka znalazła rozstrzygnięcie dopiero w drugiej połowie meczu, gdy zimną krew w polu karnym zachowała Oliwia Bojarska, zamieniając na bramkę piękne dogranie koleżanek z drużyny. Zespół Tartaku Fredropol próbował jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale tego dnia szczęście było po stronie rywalek – opisuje Sebastian Jasiński, asystent posła Rząsy.
Zacięta rywalizacja towarzyszyła tego dnia także pozostałym spotkaniom, zanotowano aż trzy remisy, a pozostałe spotkania rozstrzygane były zwykle minimalną różnicą goli.
Sponsorzy turnieju: PGNiG oddział w Sanoku, Hensfort, Fracht FWO Polska, Eurobus, MPEC Przemyśl, PGM Przemyśl. Patronat honorowy: Marek Rząsa, poseł na Sejm RP.
Gr. Dziewcząt
Kaszyce – Tartak Fredropol 1:0, bramka: Oliwia Bojarska
Gr. 2003 A
Orlik Biały – Fica 2:0; bramki: Kacper Wilowski, Tymoteusz Antonik
Gr.2003 B
Buszkolandia – Orlik Czerwony 1:1, bramki: Patryk winiarski – Mateusz Hajduk
Juve Przemyśl – Piłkarskie Świry 1:0, bramka: Oskar Michalik
FC Pyry – Buszkolandia 0:1, bramka: Patryk Błażkowski
Piłkarskie Świry – Orlik Czerwony 1:1, bramki: Kacper śmigielski – Mateusz Hajduk
FC Pyry – Juve Przemyśl 0:3, bramki: Norbert Barczak, Mateusz Cygan, Kajetan BorzęckiTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze