Reklama

Zagrali dla Krzyśka

02/08/2020 16:03

Rok temu, 27 lipca 2019 r., uczestnicy III Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego im. Krzysztofa Dominiaka umówili się za rok na kolejną, czwartą edycję piłkarskiego święta.

Umówili się z przesłaniem, które zawarli na okolicznościowych koszulkach, a które często było hasłem Krzysztofa, że „turniej trwa i trwa mać”. Przesłanie celne, wyprzedzające przeszkody i niedogodności, takie bowiem wystąpiły w tym roku. Organizatorzy, mimo stanu epidemii, postanowili[paywall] kontynuować rozpoczętą piłkarską zabawę. Stali uczestnicy turnieju – oldboje Karpat Lwów i reprezentacja rodzinnej miejscowości Krzysztofa – Witowianka z Witowa „uczestniczyli zdalnie”, a miejscowi z Drink Oldboys podzielili się na „czerwonych” i „niebieskich”. Na kameralnym boisku w Krównikach rozegrali mecz, którego arbitrem był jak zwykle Zygmunt Ziober i jak zwykle, jako czynny uczestnik turnieju, nie zawiódł Jan Domarski. Wynik przyjacielski, bo 1:1 a wystąpili w nim w zespole „Czerwonych”: Henryk Komarnicki, Edmund Matrejek, Mariusz Jamroz, Zbigniew Piechota, Bogdan Kitor, Roman Tymiec, Arkadiusz Kołcz, Bogusław Górniak, zaś w zespole „Niebieskich”: Maciej Banicki, Zenon Wojtowicz, Władysław Wojtowicz, Adam Lisowiec, Władysław Andruszewski, Andrzej Kornecki, Andrzej Ner, Przemysław Pawłucki, Paweł Pawłucki. Tę rozgrywkę uznali jako turniej, by nie przerywać ciągłości idei piłkarskiej zabawy, a w następnym roku zorganizować imprezę z numerem pięć. Już bez epdemii.


Zak
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama