Stowarzyszenie Artystów „Euforis" oraz Centrum Kultury i Promocji zapraszają 23 maja na konferencję poświęconą zbliżającemu się wydarzeniu wakacyjnemu Miasto Sztuki 2016. Podczas spotkania, któremu patronuje burmistrz miasta Waldemar Paluch zostanie przedstawiony program tegorocznego festiwalu.
– Najbliższa konferencja skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych wspieraniem i propagowaniem wydarzenia oraz uczestniczeniem w nim: przedstawicieli instytucji kultury, nauczycieli przedszkoli i szkół również tych artystycznych (muzycznych, plastycznych, baletowych na wszystkich poziomach edukacji), przedstawicieli organizacji pozarządowych, artystów, animatorów kultury, dziennikarzy, mecenasów – zaprasza Małgorzata Młynarska z Kancelarii Burmistrza Miasta.
Spotkanie będą prowadziły: Eliza Szulińska- autorka projektu, Kinga Wojciechowska - właścicielka i redaktor naczelna magazynu Presto - Muzyka Film Sztuka oraz Anna Kowalczyk - koordynatorka Miasta Sztuki.
Konferencja rozpocznie się o godz. 16.00 w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji, Rynek 5. Osoby zainteresowane mogą zgłosić swój udział mailowo na adres: euforis@euforis.pl, lub telefonicznie: Anna Kowalczyk, tel. 785 711 177.
„Miasto Sztuki - Jarosław" - to cykl plenerowych, bezpłatnych warsztatów artystycznych, organizowanych od 2009 roku. Ich głównym pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Artystów „Euforis", które razem z Centrum Kultury i Promocji w okresie wakacyjnym przygotowuje wiele ciekawych propozycji kulturalnych, odbywających się w różnych miejscach Jarosławia. Celem jest dotarcie do mieszkańców z informacją o wydarzeniach, wzbudzenie w nich zainteresowania oraz zachęcenie do aktywnego uczestnictwa w kulturze.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze