Reklama

Zaledwie 20 nowych zakażeń we wszystkich 4 naszych powiatach

W Polsce mamy dziś 4 432 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem, z czego 116 na Podkarpaciu. Z powodu COVID-19 zmarło 8 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 34 osoby – 2 w naszym województwie. W ciągu doby wykonano ponad 25,4 tys. testów.

bieszczadzki 5 2,32 0 0 0
brzozowski 3 0,46 0 0 0
dębicki 3 0,22 0 0 0
jarosławski 2 0,17 0 0 0
jasielski 1 0,09 0 0 0
kolbuszowski 0 0 0 0 0
krośnieński 0 0 0 0 0
leżajski 3 0,43 0 0 0
lubaczowski 8 1,46 0 0 0
łańcucki 3 0,37 1 0 1
mielecki 5 0,37 0 0 0
niżański 2 0,3 0 0 0
przemyski 6 0,81 0 0 0
przeworski 0 0 1 0 1
ropczycko-sędziszowski 4 0,54 0 0 0
rzeszowski 42 2,47 0 0 0
sanocki 1 0,11 0 0 0
stalowowolski 8 0,76 0 0 0
strzyżowski 2 0,33 0 0 0
tarnobrzeski 1 0,19 0 0 0
leski 1 0,38 0 0 0
Krosno 2 0,43 0 0 0
Przemyśl 4 0,66 0 0 0
Rzeszów 9 0,46 0 0 0
Tarnobrzeg 1 0,21 0 0 0

san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2021-01-04 11:51:17

    My tylko mamy sukcesy.Ale na dzień dzisiejszy w/g danych WHD w naszym kraju gdzie do walki z koronowirusem rzucono wszystkie siły PiS  ze wszystkimi możliwymi przękretami charakteru kryminalnego mamy  oraz mniej lub bardziej skutecznymi obostrzeniami z bardzo licznymi wyjątkami zmarło  22 864 osoby. A na Ukrainie gdzie nie ma nawet podstawowych środków do ochrony prócz maseczek i zamknięcia wszystkich mateczników zarazy/wszystkie świątynie niezależnie od wyznania zamkniete bez wyjatku.Gdzie organizowane są imprezy masowe typu Sylwester ale izolacja osób starszych,gdzie prawie nie ma respiratorów i jest ich troche więcej jak nas zmarło do dnia dzisiejszego 15247 osób czyli prawie 8000 mniej.Czy nie jest to zastanawiające.Oczywiście nie mamy się co porównywać z Niemcami,Czechami czy Słowakami gdzie umieralność jest kilkakrotnie mniejsza jak u nas.Ale tam zaknięto też wszystkie obiekty sakralne.Skutek widać gołym okiem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kiedyś czytałem Arystotelesa - niezalogowany 2021-01-04 15:32:54

    Tadeusz, pisiory to debile ale TY  przebijasz ich w ilościach nieskończenie wielkich.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Heniek - niezalogowany 2021-01-04 19:20:49

    Covid ma rożki i do kościoła nie wejdzie 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości