15 listopada w Pałacu Zamoyskich w Warszawie odbyła się Gala Sportowej Polski.
Klub Sportowa Polska wyróżnił prawie 140 podmiotów działających na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej i krzewienia sportu wśród[paywall] dzieci, młodzieży i społeczności lokalnych.
Przedstawiciele najaktywniejszych samorządów i firm odebrali zasłużone nagrody z rąk najlepszych polskich sportowców – olimpijczyków. Jedną z laureatek XVII edycji gali, w kategorii „Pasjonat Sportowej Polski”, została Maria Ziętek-Leśnicka, nauczycielka wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Dębowie i trenerka UKS Azymut Dębów. Doceniono ją za działania na rzecz sportu dzieci i młodzieży oraz za to, że swoją pracą zawodową i działalnością społeczną przyczynia się do upowszechniania kultury fizycznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze