Trzy automaty do gier hazardowych zatrzymali policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą jarosławskiej jednostki policji, działający wespół z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.
W jednym z lokali na terenie Jarosławia wykryto 2 automaty do gier typu Quizomat, a także automat typu walizkowego oraz kwotę około 2 tys. zł. Potwierdzono, że rozgrywane na tych urządzeniach gry są grami hazardowymi. Wszystkie urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, a w powyższej sprawie wszczęto postępowanie karne skarbowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nice post. Visit https://servicehostsuperfetch.com/
A jak można automat zatrzymać? :) Ktoś mi wytłumaczy, do wiezienia poszedł? A tak już serio to w Rzeszowie otworzyli spory lokal przy Asnyka w okolicach pkp. I tam można grać bez problemu.
Nice post. Visit https://servicehostsuperfetch.com/
A jak można automat zatrzymać? :) Ktoś mi wytłumaczy, do wiezienia poszedł? A tak już serio to w Rzeszowie otworzyli spory lokal przy Asnyka w okolicach pkp. I tam można grać bez problemu.
w Przemyslu tez sa legalne kasyna.