Reklama

Zatrzymali podczas kontroli drogowej mieli przy sobie amfetaminę i marihuanę

07/06/2020 08:57

Policjanci zatrzymali 4 mężczyzn, którzy podczas kontroli drogowej posiadali przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę.

Policjanci z Lubaczowa, patrolując ulice miasta, zwrócili uwagę na audi, w którym znajdowały się 4 osoby. Młodzi mężczyźni w wieku od 16 do 19 lat  na widok policyjnego patrolu  zaczęli się nerwowo zachowywać. W trakcie kontroli policjanci  w odzieży 16- i 18-latka znaleźli susz rośliny.

Wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana. 18-latek usłyszał zarzut dotyczący posiadania środków odurzających. Natomiast o dalszym losie 16-latka zadecyduje sąd rodzinny. Z kolei inny patrol zwrócił uwagę na bmw stojące na parkingu kompleksu leśnego w miejscowości Młodów. W samochodzie było 5 mężczyzn  w wieku od 18 do 24 lat. Policjanci podejrzewali, że mogą oni posiadać substancje zabronione. Ich przypuszczenia okazały się trafne. Podczas kontroli  przy dwóch 24-latkach  znaleźli amfetaminę i marihuanę.

Za posiadanie substancji zabronionych polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Robert - niezalogowany 2020-06-07 11:44:53

    Brawo milicja, brawo, ale za pożyteczną robotę się też weźcie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama