Reklama

Zawodnicy „Orła” na spotkaniu po latach

06/06/2015 13:10

Miejski Klub Sportowy „Orzeł” Przeworsk obchodzi w tym roku jubileusz siedemdziesięciolecia. Z tej okazji zorganizowano szereg imprez kulturalno-sportowych. Jednym z wydarzeń towarzyszących obchodom było „Spotkanie po latach”.

30 maja na stadionie przy ulicy Budowlanych w Przeworsku spotkało się ponad stu sympatyków przeworskiej drużyny: byli i obecni zawodnicy oraz trenerzy. Uczestnicy rozegrali niecodzienny mecz, ponieważ na boisko wyszło 28 piłkarzy. Sportowe starcie zakończyło się remisem. – To wspaniałe uczucie wyjść po sześciu latach ponownie na murawę stadionu „Orła” Przeworsk i zagrać u boku dawnych kolegów z boiska – mówił były junior Wojciech Kiełbasa.

Wśród zgromadzonych na stadionie obecni byli: burmistrz Przeworska Leszek Kisiel, członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Jan Pieniążek oraz radny sejmiku województwa Tomasz Bury. Imprezę zorganizował przeworski radny Tomasz Majba oraz były trener juniorów „Orła” Łukasz Laska.

Reklama

Po oficjalnym meczu uczestnicy spotkali się przy grillu. – Dziękuję wszystkim kolegom, którzy odpowiedzieli na zaproszenie! Trudno w paru słowach opisać atmosferę panującą na tym spotkaniu. Po prostu warto było w tym uczestniczyć! – podsumował Tomasz Majba.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama