O tym, że swoją krwią możesz uratować czyjeś życie, przypominają systematycznie krwiodawcy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”. Już w sobotę, 13 maja, zapraszają wszystkich chętnych na tegoroczną odsłonę akcji „Motoserce”.
Będzie to już 15. edycja znanego w regionie wydarzenia, które odbędzie się pod honorowym patronatem wójta gminy Horyniec-Zdrój.
Organizatorzy – klub motocyklowy Czarna Brygada South-East, Riders of Flames Krosno, wspierani przez UG Horyniec i horynieckie Stowarzyszenie HDK „Ratownik” – zapraszają na g. 10 do amfiteatru w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju, gdzie rozpocznie się zbiórka krwi.
O g. 11.30 planowany jest wyjazd do Nowin Horynieckich, gdzie w samo południe odprawiona zostanie msz św. w kaplicy. Od g. 13 rozpoczną się atrakcje towarzyszące zbiórce w parku w postaci: koncertów i konkursów dla przedstawicieli motocyklowej braci oraz najmłodszych.
Zakończenie akcji planowane jest na g. 16. Wszyscy miłośnicy jednośladów i honorowi dawcy, a także ci, którzy po raz pierwszy zechcą podzielić się cząstką siebie, są mile widziani.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze