Animatorzy boiska Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu organizują kolejną edycję Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej pod nazwą „Orlik Ekstraklasa 2023”.
Dotychczas była to liga w głównej mierze dla dorosłych. W tym roku organizatorzy postanowili skierować ją do młodzieży od 16 – 22 lat. Udział w rozgrywkach mogą wziąć chętni piłkarze amatorzy nie tylko z miasta, ale również ościennych miejscowości.
Udział w lidze jest bezpłatny. Zgłoszenia można składać do 28 czerwca br. – W założeniu rozgrywki trwać będą przez dwa miesiące, od 30 czerwca do końca sierpnia, w zależności od liczby zespołów – powiedział jeden z organizatorów Krzysztof Jędruch.
Szczegółowych informacji, kontaktu, regulaminu można szukać na stronie FB, na profilu Orlik SP 4 Przemyśl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze