Reklama

Zgłoś zespół do ligi „Orlik Ekstraklasa”!

Animatorzy boiska Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu organizują kolejną edycję Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej pod nazwą „Orlik Ekstraklasa 2023”.

Dotychczas była to liga w głównej mierze dla dorosłych. W tym roku organizatorzy postanowili skierować ją do młodzieży od 16 – 22 lat. Udział w rozgrywkach mogą wziąć chętni piłkarze amatorzy nie tylko z miasta, ale również ościennych miejscowości.

Udział w lidze jest bezpłatny. Zgłoszenia można składać do 28 czerwca br. – W założeniu rozgrywki trwać będą przez dwa miesiące, od 30 czerwca do końca sierpnia, w zależności od liczby zespołów – powiedział jeden z organizatorów Krzysztof Jędruch.

Szczegółowych informacji, kontaktu, regulaminu można szukać na stronie FB, na profilu Orlik SP 4 Przemyśl.

Zapraszamy!
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama