Reklama

Złodziej podał się za pracownika elektrowni

29/06/2016 18:57

Do mieszkania 84-letnia kobiety z Radymna przyszedł mężczyzna podający się za pracownika elektrowni. Oświadczył, że przyniósł jej pieniądze za nadpłatę z rachunku za zapłaconą dotychczas energię elektryczną. Stwierdził, że posiada tylko banknot 200 złotowy, a nadpłata wynosi 71 złotych, zatem poprosił by wydała mu resztę.

W chwili gdy kobieta wyjęła kopertę z pieniędzmi, oszust zażądał, by okazała jeszcze rachunek za prąd. Kiedy kobieta zajęła się szukaniem, tamten stwierdził, że pójdzie rozmienić swoje pieniądze do najbliższego sklepu. Wtedy zabrał kopertę i wybiegł z domu.

Policja zabezpieczyła nagrania z monitoringu i ustaliła rysopis sprawcy. Był to mężczyzna około 45-50 lat, ok. 175 cm wzrostu, szczupły, blondyn (fryzura z charakterystyczną grzywką).


JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama