Reklama

Złodzieje kwiatów wpadli na gorącym uczynku

30/06/2016 16:00

Przemyscy policjanci zatrzymali złodziei plądrujących miejski kwietnik. Za dewastację klombu odpowiedzą karnie.

W środę wieczorem 38-letni mężczyzna oraz 41-letnia kobieta, mieszkańcy Przemyśla, wyrywali z donic przy placu Legionów sadzonki kwiatów. Na miejsce przyjechał znajdujący się w okolicy patrol policji. Para była zaskoczona widokiem funkcjonariuszy. W trakcie wyjaśnień okazało się, że kwiaty chcieli sprzedaż, a za uzyskane pieniądze kupić alkohol. Oboje byli nietrzeźwi.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    RV - niezalogowany 2016-06-30 20:06:28

    A np. najemnicy UM już drugą połowę drugiej dekady wyniszczają przyrodę, tak że mózg staje w miejscu i co, i nic, gdzie jest wtedy policja, a może nikt jej nie wzywa do takich przypadków. Może pora zmienić taki stan rzeczy ?!?   ''Kto usuwa, niszczy lub uszkadza drzewa lub krzewy stanowiące zadrzewienie przydrożne lub ochronne albo żywopłot przydrożny podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny'' - Art.144 § 2

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    W - niezalogowany 2016-07-01 08:11:26

    Dużo bardziej rzetelne informacje na temat zajścia podczas procesji Grekokatolików w Przemyślu w linkach na stronie Nowin...Szkoda, że Życie Podkarpackie zablokowało komentarze pod pięknymi artykułami wybielającymi ukraińską mniejszość... Bardzo brzydko...Tak więc linki do w/w zamieszczam poniżej:http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/a/skandaliczne-zachowanie-ukrainskiego-ministra-w-przemyslu,10352452/http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/a/procesja-w-przemyslu-23-zatrzymanych-9-z-zarzutami-foto-wideo,10341737/Droga Redakcjo,czy znieważanie Hymnu Państwowego nie jest już tematem na artykuł?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    czytelnik - niezalogowany 2016-07-01 16:58:49

    Szok i niedowierzanie cały świat obiegła wiadomość , że w Przemyślu w malutkim miasteczku w Polsce , kraiku na odległym końcu globu ziemskiego  o którym przeciętny zjadacz chleba nie słyszał nigdy w życiu, ludzie miejscowego szeryfa ujęli słynną szajką zajmującą się kradzieżą sadzonek z betonowych klombów całego świata . Do tej pory nie poradzili sobie z nimi najlepsi z FBI , CIA , MI5 , MOSAD , FSB , SBU . ABW a tu taka niespodzianka .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama