13 par małżeńskich z terenu gminy Stubno w br. świętuje 50-lecie pożycia. Z tej okazji w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w tej miejscowości zorganizowana została impreza okolicznościowa, w której udział wzięli szacowni jubilaci, ich rodziny i zaproszeni goście.
W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręczyli jubilatom: wójt gminy Janusz Słabicki, przewodniczący Rady Gminy w Stubnie Władysław Styczyński oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Stubnie Krystyna Szymoniak[paywall].
Obecna była m.in. kierownik biura posła Marka Rząsy (PO) Sabina Motowidło, która złożyła jubilatom gratulacje i wręczyła kwiaty, zaś specjalny list z okazji Złotych Godów wraz życzeniami przesłał inny poseł na Sejm RP – Mieczysław Kasprzak (PSL). Oczywiście nie mogło podczas tej uroczystości zabraknąć naręczy kwiatów, prezentów, lampki szampana i życzeń kolejnych szczęśliwych lat wspólnego życia. Uroczystość wzbogacił program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z Nakła oraz koncert muzyczny w wykonaniu zespołu Lawa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze