Reklama

Złote Gody w stolicy bocianów

13 par małżeńskich z terenu gminy Stubno w br. świętuje 50-lecie pożycia. Z tej okazji w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w tej miejscowości zorganizowana została impreza okolicznościowa, w której udział wzięli szacowni jubilaci, ich rodziny i zaproszeni goście.

W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręczyli jubilatom: wójt gminy Janusz Słabicki, przewodniczący Rady Gminy w Stubnie Władysław Styczyński oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Stubnie Krystyna Szymoniak[paywall].
Obecna była m.in. kierownik biura posła Marka Rząsy (PO) Sabina Motowidło, która złożyła  jubilatom gratulacje i wręczyła kwiaty, zaś specjalny list z okazji Złotych Godów wraz życzeniami przesłał inny poseł na Sejm RP – Mieczysław Kasprzak (PSL). Oczywiście nie mogło podczas tej uroczystości zabraknąć naręczy kwiatów, prezentów, lampki szampana i życzeń kolejnych szczęśliwych lat wspólnego życia. Uroczystość wzbogacił program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z Nakła oraz koncert muzyczny w wykonaniu zespołu Lawa.

Złote Gody obchodzili: Julia i Józef Amsowie ze Starzawy, Genowefa i Piotr Chomowie z Kalnikowa, Genowefa i Stanisław Danyliszynowie z Kalnikowa, Mieczysława i Mieczysław Gawłowie ze Stubna, Janina i Jan Hajdukowie z Kalnikowa, Maria i Stanisław Hajdukowie z Kalnikowa, Stefania i Aleksander Hawrowie z Barycza, Stanisława i Bronisław Kilarowie ze Stubienka, Aniela i Bolesław Litwinowie ze Stubna, Janina i Jan Olechowowie z Kalnikowa, Zofia i Michał Polni ze Starzawy, Stefania i Tadeusz Smokowscy ze Stubna oraz Katarzyna i Stefan Sumkowie ze Starzawy.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama