Od 23 do 26 czerwca br. w Suchedniowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych. Nadsańskie miasto reprezentował Aleksander Bandrowicz z S-SKS Badminton Przemyśl. Spisał się znakomicie.
Zarówno w grze singlowej, jak i podwójnej, w której występował w parze z Szymonem Sylką z UKS „Dwójka” Bytów dotarł do ćwierćfinałów i ostatecznie uplasował się na pozycjach 5. – 8. Był to na tyle udany występ, że w klasyfikacji ogólnopolskiej kategorii U-13 zakończył sezon na 10. pozycji. Zważywszy na fakt, że aż 8 zawodników przed nim to zawodnicy, którzy w kolejnym sezonie „przeskakują” do wyższej kategorii (U-15), to w swoim roczniku Olek (2011) jest drugi w Polsce! Trenerem A. Bandrowicza jest Mariusz Bienia. Wsparcia zawodnikowi udzielają także UM Przemyśl, FHU Metpol, firma Reszka i Victor Polska. Na co dzień Olek jest uczniem klasy mistrzostwa sportowego o profilu piłka ręczna w Szkole Podstawowej nr 14 w Przemyślu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze