Reklama

Znakomity występ Olka na mistrzostwach Polski

Od 23 do 26 czerwca br. w Suchedniowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych. Nadsańskie miasto reprezentował Aleksander Bandrowicz z S-SKS Badminton Przemyśl. Spisał się znakomicie.

Zarówno w grze singlowej, jak i podwójnej, w której występował w parze z Szymonem Sylką z UKS „Dwójka” Bytów dotarł do ćwierćfinałów i ostatecznie uplasował się na pozycjach 5. – 8. Był to na tyle udany występ, że w klasyfikacji ogólnopolskiej kategorii U-13 zakończył sezon na 10. pozycji. Zważywszy na fakt, że aż 8 zawodników przed nim to zawodnicy, którzy w kolejnym sezonie „przeskakują” do wyższej kategorii (U-15), to w swoim roczniku Olek (2011) jest drugi w Polsce! Trenerem A. Bandrowicza jest Mariusz Bienia. Wsparcia zawodnikowi udzielają także UM Przemyśl, FHU Metpol, firma Reszka i Victor Polska. Na co dzień Olek jest uczniem klasy mistrzostwa sportowego o profilu piłka ręczna w Szkole Podstawowej nr 14 w Przemyślu.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama