22-letni mieszkaniec pow. przeworskiego kilka tygodni temu znalazł telefon komórkowy. Zatrzymał go, a teraz odpowie za to karnie.
Na początku kwietnia właściciel telefonu powiadomił policję o jego utracie. Wartość oszacował na 600 zł. Kilka dni temu funkcjonariusze uzyskali informacje, z których wynikało że telefon używany jest przez 22-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Policjanci zatrzymali podejrzanego, a przy nim znaleźli poszukiwany telefon.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.chore, przecież znalazł, a nie ukradł. W dodatku ten tekst "...przyznał się do zarzucanego mu czynu..." czyli przyznał się do czegoś, czego nie zrobił ?
W Przeworsku, cuda się dzieją na posterunku, nie mówiąc o Prokuraturze. Im są tylko potrzebne sukcesy .A może ten co znalazł, powinien na własny koszt szukać właściciela. Dodam ze szef prokuratury ma załatwioną kategorię wojskową , przez Jana Strączka. Za co nie odpowiedział karnie. I nie odpowie, bo unas to taka mała patologia. Prokuratorzy dostali się w większości za sex lub kasę do zawodu, Minister sprawiedliwości ma załatwiane pozwolenie na broń, a Prezydent RP to terrorysta który planował zamach na Milicjantów.
co nie zrobił ,fakt znalazł ale jak by chciał to by oddał
chore, przecież znalazł, a nie ukradł. W dodatku ten tekst "...przyznał się do zarzucanego mu czynu..." czyli przyznał się do czegoś, czego nie zrobił ?
W Przeworsku, cuda się dzieją na posterunku, nie mówiąc o Prokuraturze. Im są tylko potrzebne sukcesy .A może ten co znalazł, powinien na własny koszt szukać właściciela. Dodam ze szef prokuratury ma załatwioną kategorię wojskową , przez Jana Strączka. Za co nie odpowiedział karnie. I nie odpowie, bo unas to taka mała patologia. Prokuratorzy dostali się w większości za sex lub kasę do zawodu, Minister sprawiedliwości ma załatwiane pozwolenie na broń, a Prezydent RP to terrorysta który planował zamach na Milicjantów.
co nie zrobił ,fakt znalazł ale jak by chciał to by oddał