Reklama

Znalazł telefon i nie oddał. Teraz ma kłopoty

24/05/2015 09:12

22-letni mieszkaniec pow. przeworskiego kilka tygodni temu znalazł telefon komórkowy. Zatrzymał go, a teraz odpowie za to karnie.

Na początku kwietnia właściciel telefonu powiadomił policję o jego utracie. Wartość oszacował na 600 zł. Kilka dni temu funkcjonariusze uzyskali informacje, z których wynikało że telefon używany jest przez 22-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Policjanci zatrzymali podejrzanego, a przy nim znaleźli poszukiwany telefon.
Młody mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia cudzej rzeczy. Przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Telefon został zwrócony właścicielowi.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Karol - niezalogowany 2015-05-25 14:39:55

    chore, przecież znalazł, a nie ukradł. W dodatku ten tekst "...przyznał się do zarzucanego mu czynu..." czyli przyznał się do czegoś, czego nie zrobił ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Polak - niezalogowany 2015-05-25 16:18:24

    W Przeworsku, cuda się dzieją na posterunku, nie mówiąc o Prokuraturze. Im są tylko potrzebne sukcesy .A może ten co znalazł, powinien na własny koszt szukać właściciela. Dodam ze szef prokuratury ma załatwioną kategorię wojskową , przez Jana Strączka. Za co nie odpowiedział karnie. I nie odpowie, bo unas to taka mała patologia. Prokuratorzy dostali się w większości za sex lub kasę do zawodu, Minister sprawiedliwości ma załatwiane pozwolenie na broń, a Prezydent RP to terrorysta który planował zamach na Milicjantów.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bb - niezalogowany 2015-05-25 16:59:36

    co nie zrobił ,fakt znalazł ale jak by chciał to by oddał

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości